2010-04-11. 20:42
A heavy, black, doom és a glam nagyon tetszik.
|
Mi is az a metál?
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Mi is az a metál? - írta: ricsike - 2008-03-23. 07:56
RE: Mi is az a metál? - írta: Rezukii - 2008-03-23. 15:00
RE: Mi is az a metál? - írta: Biggie - 2008-03-23. 18:09
RE: Mi is az a metál? - írta: Gagyika - 2008-03-24. 01:26
RE: Mi is az a metál? - írta: xBenyax - 2010-03-20. 21:19
RE: Mi is az a metál? - írta: axlrose - 2010-04-11. 20:42
RE: Mi is az a metál? - írta: saigoon - 2010-07-28. 22:08
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |