2024-02-23. 10:18
samuray, post: 139179, member: 3138 írta:Koronás főujratöltve.....
A negyedik évad ott folytatódik, ahol az előző véget ért.
Clarke rájött, hogy az emberiség arra van kárhoztatva, hogy egy legyőzhetetlen ellenséggel nézzen szembe.
Alie mindvégig az igazat mondta. A Földön megmaradt atomreaktorok pusztulásnak indultak,
ez pedig lángra lobbanthatja az atmoszférát.
Vajon miben reménykedhetnek a visszatérők úgy, hogy tudják: a vég elkerülhetetlen?
Kód:https://wdho.ru/fzPI.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






