2024-02-23. 14:14
samuray, post: 139183, member: 3138 írta:Feltámadásujratöltve.....
A negyedik évad ott folytatódik, ahol az előző véget ért.
Clarke rájött, hogy az emberiség arra van kárhoztatva, hogy egy legyőzhetetlen ellenséggel nézzen szembe.
Alie mindvégig az igazat mondta.
A Földön megmaradt atomreaktorok pusztulásnak indultak, ez pedig lángra lobbanthatja az atmoszférát.
Vajon miben reménykedhetnek a visszatérők úgy, hogy tudják: a vég elkerülhetetlen?
Kód:https://wdho.ru/7bz2.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






