2009-11-25. 20:46
Nagyon szép képek születtek az új géppel, gratula
Nem tudom, lenne-e értelme nyitni egy új topikot csak az én képeimnek, így ha van kedved/kedvetek, itt megnézhetitek a képeimet:
vagy
Ui.: Képeimet egy igen régi kis kompakt géppel csinálom, még pedig egy Canon Powershot A400-zal:
Nem tudom, lenne-e értelme nyitni egy új topikot csak az én képeimnek, így ha van kedved/kedvetek, itt megnézhetitek a képeimet:
Kód:
http://krokostamas.devi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Kód:
http://indafoto.hu/krok.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Ui.: Képeimet egy igen régi kis kompakt géppel csinálom, még pedig egy Canon Powershot A400-zal:
Kód:
http://pixinfo.com/fgep.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]





