HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Mercedes-Benz

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Mercedes-Benz
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#215
2009-08-25. 15:32
Egy 10 éves cikk.Smile De nem birtam kihagyni.Smile
Merdzsó

Alapvetően mi baj van a Mercedessel? Szép autó, jó autó, elegáns, megbí­zható, biztonságos, gyors, erős, okos, értékálló, szervizigénye kicsi, úttartása kitűnő, télen jó meleg. Az autók királynője. Semmi több? De. A kárpát-medencei népek (megkockáztatom: a Rajnától keletre eső népek) folklórjában különös szerepet tölt be ez a személygépjármű. A merdzsó. Hogyan lesz egy Mercedesből merdzsó? Kezdjük. őltözzünk fel a legfrissebb divat szerinti narancssárga-lila melegí­tőbe, vegyünk hozzá remekül passzoló kis barna makkoscipőt és í­zlésesen kifukszolva sétáljunk el egy autókereskedésbe és egy nagy teherbí­rású nejlonszatyorral a kezünkben közöljük, az eladóval, hogy szeretnénk egy ötszázast. De nem is. Legyen inkább hatszázas, mert még megszólnak a konditeremben. Az eladó figyelmeztet, hogy ... hogy az autó ára, hm, igen magas, meghaladhatja a huszonöt millió forintot, zizzentsünk hát egyet a melegí­tőnkkel és laza vállmozdulatokkal kí­sérve rázzuk meg nyakban a kétkilónyi fukszot, hogy eztet nézzed meg ecsém, ezt se szarért vettem, és borí­tsuk ki a nagy teherbí­rású szatyorból a lóvét. A Mercedes megvan, most kezdhetjük merdzsóvá alakí­tani. Beszerezzük a szükséges extrákat. Valami szép, diódasoros féklámpát hátulra. Jegesmedveszőrt a kormányra, dupla krómozott kipufogót, matricákat. A belső visszapillantóra két tucat Wunderbaum (vaní­liaillat). Két ezerwattos hangfal, hogy szóljon rendesen szketmen dzson és kotonáj dzsó. A bőrülésekre vicces op-art huzat élénk szí­nű geometrikus ábrákkal, hátul lehet cicamintás, biztos tetszik majd a pitbullnak. Elölről a jelvény lecsavarodik, és vivődik mindenhová a slusszkulcs függelékeként. (Lopásmegelőzés). Végül mi kell még a merdzsóhoz? Nem árt a csomagtartóba valami jobb szamurájkard, de baseballütő minimum, a kesztyűtartóba pedig egy Parabellum (Magnum), amit piros lámpánál álldogálva az ablakon kikönyökölve lehet forgatni, próbálgatni vele a célzást. A merdzsó készen is volna. Legelőször menjünk vele körbe a kocsisor környékén, és ellenőrizzük a lányokat, vidáman üdvözüljük valamennyit, köszönjünk a haveroknak (Mit néző?). Ha cigarettát vennénk, ne habozzunk, parkoljunk nyugodtan a Körút közepén, azt a pár percet igazán kibí­rják. A dudákat nyomogassuk meg megfelelően hangos "Letépem a fejed!" kiáltásokkal. Miután bekukkantottunk a peepshowba (parkolás az út közepén, elakadásjelző, elnézhetünk az ismerős hamburgereshez, fölparkolhatunk ottan a járdára, félrelökve néhány gyalogost, akiket ne feledjünk alaposan megfeddni, mivel a proletárok durva szövésű nadrágja összekarcolhatja a drága autó finom fényezését. A méltatlankodókat (De uram, ön ráállt a lábamra...) fejeljük le, majd amikor feljelentéssel fenyeget, nevezzük rohadt kommunistának, és a biztonság kedvéért villantsuk meg pillangókésünket. Elegánsabb éttermekben helyezzük a kocsikulcsot a nagy fémjelvénnyel és rókafarokkal úgy, hogy elegáns legyen a rádiótelefonnal, majd rendeljünk az autónak is egy dupla bélszí­nt jól átsütve, sok mustárral, sült krumplival, nem is hanem "rosejbnivel" hozz egy Chivas Regalt Red Bullal. Legújabb hí­r: A Mercedes gyár olyan új modellt állí­t elő, amelyben nem lesz kormány, hogy egyszerre lehessen telefonálni és orrot túrni...

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-15. 07:02
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-15. 07:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-15. 11:59
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-15. 12:06
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-16. 17:10
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-16. 17:12
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-16. 22:19
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-16. 22:20
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-17. 12:24
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-17. 17:20
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-17. 17:21
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-17. 17:38
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-17. 17:41
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-17. 18:12
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-18. 20:31
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-24. 17:36
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-25. 06:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-25. 08:03
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-25. 09:44
RE: Mercedes-Benz - írta: Biggie - 2008-06-25. 21:21
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-27. 21:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-28. 05:34
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-29. 10:00
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-06-29. 10:11
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-01. 07:04
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-01. 07:06
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-01. 07:07
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-02. 19:45
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-03. 07:54
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-03. 07:55
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-03. 07:56
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-07. 09:13
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-07. 09:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-07. 09:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-07. 09:15
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-07. 20:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-08. 09:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-08. 21:40
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-18. 20:02
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-18. 20:49
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-18. 21:32
RE: Mercedes-Benz - írta: Biggie - 2008-07-21. 14:26
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-21. 14:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-21. 20:33
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-21. 20:36
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-21. 20:56
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-21. 21:39
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-21. 22:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-21. 22:31
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-22. 08:05
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-22. 08:58
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-22. 09:18
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-22. 10:28
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-22. 11:35
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-22. 19:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-22. 19:52
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-22. 20:21
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-22. 21:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-22. 22:23
RE: Mercedes-Benz - írta: BaLiG - 2008-07-22. 22:24
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-22. 22:28
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 07:32
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 07:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 09:55
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 09:56
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 11:35
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 11:47
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 11:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 12:09
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 12:12
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 12:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 12:22
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 12:38
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 18:31
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 19:49
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 20:37
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-23. 20:37
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-07-23. 20:39
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-27. 16:08
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-27. 16:34
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-27. 18:39
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-29. 16:10
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-29. 16:10
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-29. 16:11
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-31. 20:22
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-07-31. 20:22
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-01. 20:32
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-06. 15:45
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-08-09. 18:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-12. 15:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-12. 19:06
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-12. 19:07
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-12. 20:47
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-08-17. 22:28
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-18. 08:25
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-18. 15:16
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-18. 15:17
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-20. 09:32
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-20. 09:34
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-20. 10:38
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-20. 10:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-20. 14:51
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:17
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:19
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:20
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:21
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:22
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:23
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:25
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:25
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:26
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:26
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 12:28
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-26. 14:08
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-27. 13:31
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-27. 16:24
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-29. 18:39
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-30. 10:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-30. 10:48
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-31. 17:45
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-31. 17:48
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-31. 17:49
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-08-31. 17:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-08-31. 17:54
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-08-31. 19:21
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-01. 15:25
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-01. 15:28
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-01. 15:29
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-01. 15:30
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-01. 15:34
RE: Mercedes-Benz - írta: BaLiG - 2008-09-01. 20:16
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-01. 20:36
RE: Mercedes-Benz - írta: BaLiG - 2008-09-01. 20:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-01. 20:49
RE: Mercedes-Benz - írta: BaLiG - 2008-09-01. 20:51
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-02. 12:57
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-02. 14:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-02. 20:31
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-02. 20:42
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-02. 20:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-02. 20:48
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-02. 20:53
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-02. 21:02
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-05. 10:49
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-05. 10:54
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-06. 11:35
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-07. 19:45
RE: Mercedes-Benz - írta: BaLiG - 2008-09-07. 20:00
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-08. 16:03
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-08. 21:43
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-09. 07:56
RE: Mercedes-Benz - írta: Biggie - 2008-09-09. 16:08
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-09. 20:34
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-11. 08:40
RE: Mercedes-Benz - írta: Malik - 2008-09-11. 15:49
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-11. 16:58
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-11. 18:38
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-12. 19:46
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-12. 19:58
RE: Mercedes-Benz - írta: Malik - 2008-09-13. 23:09
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-15. 08:25
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-15. 11:06
RE: Mercedes-Benz - írta: Malik - 2008-09-15. 15:53
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-15. 18:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Biggie - 2008-09-16. 14:31
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-16. 14:47
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-17. 07:00
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-17. 14:49
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-17. 14:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-18. 14:36
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-22. 08:34
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-22. 08:35
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-22. 08:36
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-26. 20:04
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-26. 20:07
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-26. 20:08
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-26. 20:08
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-26. 20:09
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-26. 20:12
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-09-26. 20:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2008-09-30. 21:03
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-10-10. 20:25
RE: Mercedes-Benz - írta: Chief - 2008-10-11. 13:37
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-11-04. 15:01
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-11-06. 10:04
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-11-11. 08:06
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-11-12. 20:24
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2008-11-22. 07:45
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-01-02. 11:15
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-01-09. 10:57
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2009-01-22. 18:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2009-01-25. 23:58
RE: Mercedes-Benz - írta: Mercedes99969 - 2009-03-16. 16:26
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-03-22. 18:18
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-03-27. 20:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-03-29. 05:59
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-03-29. 20:24
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-03-30. 12:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-03-30. 12:18
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-04-20. 17:29
RE: Mercedes-Benz - írta: Dada - 2009-04-20. 18:59
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-04-23. 08:53
RE: Mercedes-Benz - írta: cserisev - 2009-05-21. 18:21
RE: Mercedes-Benz - írta: Leandro - 2009-05-23. 12:15
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-05-27. 16:07
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-06-07. 17:34
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-06-11. 20:39
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-06-11. 21:38
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-06-12. 06:24
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-07-04. 09:57
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-07-15. 20:57
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-07-23. 18:12
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-08-07. 08:57
RE: Mercedes-Benz - írta: Biggie - 2009-08-25. 15:32
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-08-25. 17:57
RE: Mercedes-Benz - írta: BaLiG - 2009-08-26. 00:29
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-09-11. 17:16
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-10-22. 08:07
RE: Mercedes-Benz - írta: Kecsó - 2009-10-22. 10:03
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-10-24. 08:31
RE: Mercedes-Benz - írta: Mythbuster - 2009-10-24. 09:33
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-10-24. 09:53
RE: Mercedes-Benz - írta: Mythbuster - 2009-10-24. 10:18
RE: Mercedes-Benz - írta: GabberDögBácsi - 2009-11-11. 08:10
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-11-17. 16:17
RE: Mercedes-Benz - írta: Biggie - 2009-11-17. 16:22
RE: Mercedes-Benz - írta: GabberDögBácsi - 2009-11-17. 16:48
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-11-17. 17:05
RE: Mercedes-Benz - írta: GabberDögBácsi - 2009-11-17. 17:28
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-11-17. 18:15
RE: Mercedes-Benz - írta: GabberDögBácsi - 2009-11-17. 18:23
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-11-25. 08:33
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-12-05. 09:37
RE: Mercedes-Benz - írta: GoatX - 2009-12-10. 15:26
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-12-23. 11:14
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2009-12-23. 22:53
RE: Mercedes-Benz - írta: győri - 2010-01-10. 17:05
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-02-04. 20:57
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-02-07. 11:09
RE: Mercedes-Benz - írta: Biggie - 2010-02-07. 11:28
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-02-13. 13:29
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-04-29. 23:32
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-05-02. 20:50
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-05-06. 19:09
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-06-10. 15:15
RE: Mercedes-Benz - írta: győri - 2010-06-23. 07:27
RE: Mercedes-Benz - írta: Atteedark - 2010-07-05. 19:41
RE: Mercedes-Benz - írta: lekike - 2010-07-06. 09:45
RE: Mercedes-Benz - írta: counter4 - 2010-07-06. 10:23
RE: Mercedes-Benz - írta: győri - 2010-07-17. 09:56
RE: Mercedes-Benz - írta: Guest - 2010-07-30. 17:22
RE: Mercedes-Benz - írta: Deviantartist - 2010-08-01. 18:42
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-09-16. 20:48
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2010-09-17. 08:24
RE: Mercedes-Benz - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 08:37
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2011-01-03. 10:48
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2011-04-04. 11:45
RE: Mercedes-Benz - írta: Orpheus - 2011-04-04. 15:13
RE: Mercedes-Benz - írta: Rocky - 2011-04-04. 15:47

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend