2008-08-03. 17:55
Megnéztem én is. Szerintem is nagyon jó film, bár thrillernek nem nevezném, de nagyon fasza film
|
Wanted
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Wanted - írta: Shaman - 2008-07-15. 00:11
RE: Wanted - írta: kiscipo00 - 2008-08-03. 17:55
RE: Wanted - írta: invalides - 2009-06-01. 13:25
RE: Wanted - írta: spay - 2009-06-28. 23:40
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |