2008-07-22. 08:49
Szia!
Azt nem írtad hogy milyen videokártyád van, de így első elolvasásra nem kéne gondnak lennie. Pár tippet írok próbáld ki, nem lehet tudni mi a gond:
- biosban (ha van az alaplapon integrált kártya) tiltsd le és a állítsd be az elsődlegest PCIE-nek.
- nem lehet hogy valamelyik induló program lassítja a rendszert (nekem már volt ilyen)?
- nézd meg egy haverod videokártyájával hogy ugyanezt csinálj-e, mert akkor ki lehetne zárni a vga problémát.
(800-as memóriák ára leesett, azt hiszem 4 ezer körül van az 1 gigás, én a helyedben vennék még egyet)
Azt nem írtad hogy milyen videokártyád van, de így első elolvasásra nem kéne gondnak lennie. Pár tippet írok próbáld ki, nem lehet tudni mi a gond:
- biosban (ha van az alaplapon integrált kártya) tiltsd le és a állítsd be az elsődlegest PCIE-nek.
- nem lehet hogy valamelyik induló program lassítja a rendszert (nekem már volt ilyen)?
- nézd meg egy haverod videokártyájával hogy ugyanezt csinálj-e, mert akkor ki lehetne zárni a vga problémát.
(800-as memóriák ára leesett, azt hiszem 4 ezer körül van az 1 gigás, én a helyedben vennék még egyet)
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17






