2010-01-09. 14:46
Elég sok a hiba jelenség, így csak apránként egyesével lehetne kiszűrni!
Ha nem kapcsol be a gép, akkor vakami hardveres gond lehet, ezt kell elsősorban kijavítani, utána jöhet a vírus.
Nagyon sok esetben a tápegység meghibásodása, teljesítmény leadása okozza a problémát, ezért érdemes azzal kezdeni. Mikor lett cserélve? Lehet hogy nem ad le akkora teljesítményt hogy az egész gépnek elég lenne.
Nem hiszem hogy kontakt szprével való fújogatás megoldaná a problémát, ezt inkább hagyd!
A tápegység után esetleg a memóriamodul hibásodhat meg, ki kéne próbálni egy másikkal.
Sípol a gép bekapcsolás után?
( persze mindezekről csak akkor tudsz megbizonyosodni, ha kérsz kölcsön alkatrészeket, így ki tudod zárni a hibát (hibákat) )
Ha van az alaplapon vga, akkor próbáld ki hogy kikapod a 9600-ot és rádugod az alaplapra a monitort, ezzel ki tudod zárni, hogy a vga hibás-e!?
Szinte biztos hogy ezek közül valamelyik a lúdas, már csak azért is, mert nem kapcsol be gép rendesen.
Ha bekapcsol, bios bejön és a bootolással van a gond akkor lehet winchester hiba.
Szerintem kezd a legelsővel amit írtam.
( az alaplapi hibát nehéz kiszűrni! Csak akkor ha már 100%-ban biztos vagy hogy a többi egység rendesen működik!)
íí‚Âgy távsegítségben ezeket tudom neked ajánlani!
Ha budapesti vagy, jövő hét után meg tudnám neked nézni munkahelyemen, (ezzel foglalkozom)!
Üdv
Orpheus
Ha nem kapcsol be a gép, akkor vakami hardveres gond lehet, ezt kell elsősorban kijavítani, utána jöhet a vírus.
Nagyon sok esetben a tápegység meghibásodása, teljesítmény leadása okozza a problémát, ezért érdemes azzal kezdeni. Mikor lett cserélve? Lehet hogy nem ad le akkora teljesítményt hogy az egész gépnek elég lenne.
Nem hiszem hogy kontakt szprével való fújogatás megoldaná a problémát, ezt inkább hagyd!
A tápegység után esetleg a memóriamodul hibásodhat meg, ki kéne próbálni egy másikkal.
Sípol a gép bekapcsolás után?
( persze mindezekről csak akkor tudsz megbizonyosodni, ha kérsz kölcsön alkatrészeket, így ki tudod zárni a hibát (hibákat) )
Ha van az alaplapon vga, akkor próbáld ki hogy kikapod a 9600-ot és rádugod az alaplapra a monitort, ezzel ki tudod zárni, hogy a vga hibás-e!?
Szinte biztos hogy ezek közül valamelyik a lúdas, már csak azért is, mert nem kapcsol be gép rendesen.
Ha bekapcsol, bios bejön és a bootolással van a gond akkor lehet winchester hiba.
Szerintem kezd a legelsővel amit írtam.
( az alaplapi hibát nehéz kiszűrni! Csak akkor ha már 100%-ban biztos vagy hogy a többi egység rendesen működik!)
íí‚Âgy távsegítségben ezeket tudom neked ajánlani!
Ha budapesti vagy, jövő hét után meg tudnám neked nézni munkahelyemen, (ezzel foglalkozom)!
Üdv
Orpheus
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17






