HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Hí­rek, információk FAQ Gép-baj-agy-baj:)

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Gép-baj-agy-baj:)
Offline Orpheus
Administrator
********
Hozzászólások: 2,778
Témák: 388
Köszönetek kapott: 6 4 hozzászólásban
Köszönetek adott: 21
Csatlakozott: 2007.04.02.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Hasznos online webes alkalmazások gyűjteménye
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • DVD-Rip ENG ABC list
  • HD és Blu-ray filmek ABC összesítő
  • Szinkronos filmek ABC összesítő
  • Feliratos filmek ABC összesítő
  • TV Sorozatok ABC összesítő
  • 2022. évi Oscar-gála – Nyertes filmek[/
  • 2025. évi Oscar-gála – Nyertesek
  • 10 Hely a Bolygón, Amit a Tudomány Nem Tud Megmagyarázni
  • Tiltott Találmányok, amelyek megváltoztathatták volna világunkat!
  • 10 fénykép, amely bizonyítja, hogy az időutazás létezik
  • 2024. évi Oscar-gála – Nyertesek
  • Pepsi vagy Coca az örök kérdés!
#11
2010-01-09. 14:46
Elég sok a hiba jelenség, í­gy csak apránként egyesével lehetne kiszűrni!
Ha nem kapcsol be a gép, akkor vakami hardveres gond lehet, ezt kell elsősorban kijaví­tani, utána jöhet a ví­rus.
Nagyon sok esetben a tápegység meghibásodása, teljesí­tmény leadása okozza a problémát, ezért érdemes azzal kezdeni. Mikor lett cserélve? Lehet hogy nem ad le akkora teljesí­tményt hogy az egész gépnek elég lenne.
Nem hiszem hogy kontakt szprével való fújogatás megoldaná a problémát, ezt inkább hagyd!
A tápegység után esetleg a memóriamodul hibásodhat meg, ki kéne próbálni egy másikkal.
Sí­pol a gép bekapcsolás után?
( persze mindezekről csak akkor tudsz megbizonyosodni, ha kérsz kölcsön alkatrészeket, í­gy ki tudod zárni a hibát (hibákat) )
Ha van az alaplapon vga, akkor próbáld ki hogy kikapod a 9600-ot és rádugod az alaplapra a monitort, ezzel ki tudod zárni, hogy a vga hibás-e!?
Szinte biztos hogy ezek közül valamelyik a lúdas, már csak azért is, mert nem kapcsol be gép rendesen.
Ha bekapcsol, bios bejön és a bootolással van a gond akkor lehet winchester hiba.
Szerintem kezd a legelsővel amit í­rtam.
( az alaplapi hibát nehéz kiszűrni! Csak akkor ha már 100%-ban biztos vagy hogy a többi egység rendesen működik!)
í­í‚gy távsegí­tségben ezeket tudom neked ajánlani!
Ha budapesti vagy, jövő hét után meg tudnám neked nézni munkahelyemen, (ezzel foglalkozom)!

Üdv
Orpheus
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: ozimak - 2008-07-21. 23:54
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: Orpheus - 2008-07-22. 08:49
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: ozimak - 2008-07-22. 18:07
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: ozimak - 2008-07-22. 20:21
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: Orpheus - 2008-07-22. 23:28
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: ozimak - 2008-07-26. 13:26
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: ozimak - 2008-10-13. 20:48
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: Orpheus - 2008-10-17. 08:19
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: tommy18 - 2009-01-02. 11:08
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: jenson88 - 2010-01-09. 13:55
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: Orpheus - 2010-01-09. 14:46
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: jenson88 - 2010-01-09. 15:01
RE: Gép-baj-agy-baj:) - írta: Orpheus - 2010-01-09. 18:28

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend