2008-08-10. 23:17
Te mivel véded a számíÂÂtógéped?
Csakis NOD, most egy újabb van fenn, de fasza tűzfala van a routernek és mellé még XP tűzfal is, eddig csak 1spyware-m volt, pedig látjátok, sokat töltök le és fel is!
Csakis NOD, most egy újabb van fenn, de fasza tűzfala van a routernek és mellé még XP tűzfal is, eddig csak 1spyware-m volt, pedig látjátok, sokat töltök le és fel is!






