HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Te mivel véded a számítógéped?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Te mivel véded a számítógéped?
Offline Fáraó
Inaktív
Hozzászólások: 80
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.08.14.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • LCD/TFT Monitor hiba
#29
2008-08-29. 23:37
Te mivel véded a számí­Ã‚­tógéped?

Igen jó példa... De a leí­rtak alapján ezt SpyWare terminátor lazán leöli Smileha a gépen nem fér hozzá vigye át haverhoz a vinyót tegyékbe a gépbe és nyomjanak rajta egy két ellenörzést
hisz ha nem nyitod meg akkor az nem is fog tudni átmenni a másik vinyóra elvileg [Kép: tongue.gif]

Másrészt Avast-ot használom... szal ví­rusí­rtó van, ha spyware bejön ahogy haverodnál, akkor azt tapasztalom a sok felugró ablakból (ami egyébként le van tiltva operába) és akkor a Spyware Terminator barátom segí­t Smile


Ha még mindig hiba adódna mert befészkelte magát a windowsba akkor egy windows cserével de NEM format c-vel meg marad minden cuccomSmile [Kép: tongue.gif]

ha format C muszály, elugrok haverhoz vinyóval átdobunk mindent az ő vinyójára fomat c, vissza dobjuk, és jöhet a friss windowsSmile)

Az átalmatlan éjszakáknak vége ha vagy elég rafinált és értesz a géphez [Kép: tongue.gif]

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-07-29. 00:23
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: kozmi91 - 2008-07-29. 09:41
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Dada - 2008-07-29. 14:01
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Guest - 2008-07-29. 16:20
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Rocky - 2008-07-29. 18:14
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Rocky - 2008-07-29. 18:14
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Dada - 2008-07-29. 18:18
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Zozi - 2008-07-30. 09:13
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Orpheus - 2008-07-30. 09:20
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Zozi - 2008-07-30. 09:33
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Dada - 2008-07-30. 21:42
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-01. 15:35
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-02. 16:58
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Flóri Bá - 2008-08-10. 23:17
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-08-19. 13:26
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Guest - 2008-08-19. 13:52
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-26. 17:06
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-26. 18:20
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Orpheus - 2008-08-26. 18:36
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: mcflay - 2008-08-27. 07:40
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-27. 16:07
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Flóri Bá - 2008-08-27. 18:57
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-28. 18:07
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Flóri Bá - 2008-08-28. 19:40
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-08-29. 14:34
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-29. 17:54
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Malik - 2008-08-29. 19:43
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: /George/ - 2008-08-29. 21:32
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-08-29. 23:37
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: /George/ - 2008-08-30. 06:41
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Dada - 2008-08-30. 09:13
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-08-30. 17:08
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-30. 17:55
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-08-30. 23:19
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-31. 14:20
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-08-31. 15:48
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-08-31. 17:13
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: /George/ - 2008-08-31. 19:34
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: BaLiG - 2008-08-31. 21:48
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-09-01. 18:58
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: BaLiG - 2008-09-01. 19:40
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Gagyika - 2008-09-02. 04:05
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Juventus - 2008-09-03. 14:12
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Fáraó - 2008-09-03. 21:04
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: bloods - 2008-10-04. 19:29
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: RyFanMus - 2008-10-04. 19:55
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Mythbuster - 2008-10-04. 21:49
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Szaki10 - 2008-10-07. 19:00
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: wicked - 2008-10-07. 19:15
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: tommy18 - 2008-12-22. 09:07
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Franco - 2009-05-13. 16:17
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: BaLiG - 2009-05-13. 20:07
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Thor - 2009-05-19. 16:41
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-24. 14:27
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Atti - 2009-07-07. 20:25
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Mythbuster - 2009-07-07. 22:23
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Orpheus - 2009-07-07. 22:32
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Rocky - 2009-07-08. 06:44
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: kat68 - 2009-07-28. 15:48
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Br.Potter - 2009-07-28. 17:10
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: andzs - 2010-01-10. 11:39
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Sharker - 2010-02-15. 20:10
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Lajtos29 - 2010-03-14. 19:33
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Errorka - 2010-03-15. 13:21
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: kinder86 - 2010-05-04. 22:05
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: csicsivut - 2010-05-11. 12:12
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: dezsi031 - 2010-05-12. 11:45
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: paczsolti - 2010-05-13. 15:39
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: csibészke - 2010-05-14. 00:16
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: trudi - 2010-05-14. 06:59
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: z78 - 2010-05-15. 06:59
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: eedikee - 2010-05-18. 22:17
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: gyuro - 2010-05-20. 09:24
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: tiptronik - 2010-05-23. 10:54
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: FlashLight - 2010-05-23. 16:00
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: hondacivic - 2010-05-23. 19:28
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: farkas.mester - 2010-05-26. 22:24
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: solya88 - 2010-05-28. 16:40
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Imre74 - 2010-05-29. 20:24
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: joebácsi - 2010-05-30. 08:09
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: pooty - 2010-06-02. 01:49
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Cross93 - 2010-06-06. 14:57
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Guest - 2010-06-09. 18:16
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: totya73 - 2010-06-19. 15:58
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: győri - 2010-06-19. 16:53
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: visti2 - 2010-06-23. 03:35
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: missa - 2010-06-24. 17:00
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: tasmán - 2010-06-24. 17:31
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: maya21 - 2010-06-24. 17:59
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: fecu - 2010-06-26. 11:27
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Guest - 2010-06-26. 16:40
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: oasys - 2010-06-28. 19:42
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Krisztina25 - 2010-07-03. 22:15
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: tiptronik - 2010-07-04. 12:22
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Atteedark - 2010-07-05. 15:45
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: counter4 - 2010-07-06. 10:14
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: lekike - 2010-07-06. 10:21
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: lekike - 2010-07-06. 10:23
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Guest - 2010-07-08. 09:47
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: masterofthe - 2010-07-08. 13:02
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Guest - 2010-07-08. 21:09
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: bakkacsa - 2010-07-12. 16:19
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Altair - 2010-07-14. 23:39
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: bakkacsa - 2010-07-16. 10:44
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Deviantartist - 2010-07-18. 12:42
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: hafenscher5 - 2010-07-21. 10:23
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Guest - 2010-07-30. 17:43
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: lupicska - 2010-07-31. 15:34
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: zhun - 2010-08-03. 19:23
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Strato - 2010-08-03. 19:26
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: jeepo - 2010-08-03. 21:50
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: wancza - 2010-08-04. 21:58
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: ramrod - 2010-08-09. 18:09
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: bali922 - 2010-08-09. 20:44
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: symon - 2010-08-09. 21:19
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: degu - 2010-08-23. 17:23
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: carlos33 - 2010-08-23. 20:13
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:53
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: reichen - 2010-09-05. 00:53
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Omlás - 2010-09-07. 17:14
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: B-OnE - 2010-09-08. 09:18
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: tomico - 2010-09-08. 10:36
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: kores - 2010-09-08. 11:25
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: kikkan - 2010-09-19. 12:30
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: boy444 - 2010-09-20. 23:54
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: balu01 - 2010-09-29. 16:11
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: 87xman - 2010-10-01. 19:13
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: killmot - 2010-10-02. 01:03
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Orbit - 2010-10-02. 15:52
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: firegame - 2010-10-02. 19:56
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: huszi11b - 2010-10-03. 02:20
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Abish - 2010-10-04. 16:26
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: matrix10 - 2010-10-05. 14:03
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: roomgrey - 2010-10-09. 16:34
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: STEFAMOL - 2010-10-14. 16:03
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: kgabor - 2010-10-15. 19:24
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: attila95 - 2010-10-30. 15:45
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: laceesan - 2010-11-01. 19:41
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Jorgo - 2010-11-02. 01:51
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: namen70 - 2010-11-05. 21:49
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Errorka - 2010-11-19. 22:34
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: acer7520 - 2010-11-20. 15:42
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: stevo79 - 2010-12-05. 02:12
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Scooter1988 - 2010-12-05. 17:50
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: preku1977 - 2010-12-10. 13:22
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: king16 - 2010-12-11. 20:54
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: lacsita - 2010-12-11. 21:47
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:33
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 08:34
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: huszi11b - 2010-12-17. 18:03
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Lajtos29 - 2010-12-19. 14:45
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Rodriguez - 2010-12-25. 12:21
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: madarasi - 2011-01-23. 11:43
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: R*áM*S*E*S - 2011-02-12. 20:16
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: lasto - 2011-02-13. 10:12
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: vzoki - 2011-02-23. 19:11
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: huszi11b - 2011-03-16. 18:52
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: czepe - 2012-08-16. 21:59
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: Rodeoclown - 2012-08-24. 23:38
RE: Te mivel véded a számítógéped? - írta: csont2 - 2012-10-25. 15:07

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend