HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Csak őszintén mi a véleményed a fórumról?
Offline Gagyika
Power User
**
Hozzászólások: 190
Témák: 8
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2006.01.30.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • SÜN! a tálcán - kőzel hozzád
  • Sőr vagy punci?
  • A skorpiókirály 2 - Harcos születik
  • 8 legjobb avagy legrosszabb dolog
  • Hogyan fürdessünk meg egy macskát
  • Palacsinta receptek
  • Lusta asszony sültcsirkéje
  • Lusta túrós Mirza módra
#12
2008-08-18. 16:36
Csak öszintén mi a véleményed a fórumról?

Hmm az oldal? Szerintem nincs vele semmi gond. Eleinte ahogy volt az átállás kicsit nyűglődtem vele mire megszoktam mi hol van de most már teljesen jó Big Grin
És az aktí­v userekkel az a baj,h sokan felregelnek de a fórumot nem használják...Lehet ezt pont én mondom aki igen ritkán szólalok meg mostanság, ezért bocsi is. Csak vhogy jobban kéne ösztönözni a népet,h merjen mindenki megszólalni! Bár sajnos ötletem nem nagyon van,h ezt mivel lehetne elérni...

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Dada - 2008-07-30. 21:57
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2008-07-31. 06:35
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: kozmi91 - 2008-07-31. 09:26
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Biggie - 2008-08-09. 20:07
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Biggie - 2008-08-10. 20:21
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Zozi - 2008-08-10. 22:15
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Zozi - 2008-08-10. 22:16
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Flóri Bá - 2008-08-10. 23:15
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Dada - 2008-08-11. 20:31
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Fáraó - 2008-08-15. 00:01
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Ratos - 2008-08-16. 07:12
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Gagyika - 2008-08-18. 16:36
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: tommy18 - 2008-12-22. 09:33
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: sikula - 2009-01-25. 23:27
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Dada - 2009-01-25. 23:53
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Thor - 2009-01-27. 08:38
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: BaLiG - 2009-01-27. 20:29
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Thor - 2009-01-27. 20:34
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: BaLiG - 2009-01-27. 20:43
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Thor - 2009-01-27. 21:03
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Biggie - 2009-01-27. 21:04
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Thor - 2009-01-27. 21:18
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: maczati - 2009-01-29. 20:37
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Dada - 2009-04-05. 17:52
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2009-04-05. 18:02
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Dada - 2009-04-05. 19:42
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2009-04-05. 19:52
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Leandro - 2009-05-23. 12:28
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: PUNKANDROLL - 2009-05-24. 14:27
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: dragoman71 - 2009-07-17. 08:39
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csibészke - 2010-05-15. 21:46
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: eedikee - 2010-05-18. 22:15
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csibészke - 2010-05-19. 17:11
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: gyuro - 2010-05-20. 09:15
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: farkas.mester - 2010-05-26. 23:22
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Guest - 2010-06-09. 18:21
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: z78 - 2010-06-27. 12:24
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: tiptronik - 2010-07-04. 12:37
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: moleone - 2010-07-04. 15:51
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Atteedark - 2010-07-05. 14:18
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: lekike - 2010-07-05. 16:40
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: bakkacsa - 2010-07-16. 20:10
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Deviantartist - 2010-07-18. 12:38
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: hafenscher5 - 2010-07-21. 10:25
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Guest - 2010-07-22. 21:00
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: jeepo - 2010-07-24. 22:41
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: pistabá77 - 2010-07-27. 16:57
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Guest - 2010-07-30. 16:13
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Deviantartist - 2010-08-01. 18:55
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: zhun - 2010-08-01. 20:49
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Strato - 2010-08-03. 19:28
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: bali922 - 2010-08-09. 21:40
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: carlos33 - 2010-08-16. 11:32
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: kattila1965 - 2010-08-24. 07:37
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: TomSoft - 2010-08-27. 22:38
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: reichen - 2010-09-05. 02:03
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: wtek - 2010-09-05. 20:54
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: monacska - 2010-09-06. 18:11
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Omlás - 2010-09-06. 22:00
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: kikkan - 2010-09-08. 16:17
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: tomico - 2010-09-08. 17:27
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: wtek - 2010-09-09. 16:58
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: boy444 - 2010-09-21. 00:04
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: nyeles025 - 2010-09-28. 10:17
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: balu01 - 2010-09-29. 16:16
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: tomiram - 2010-10-02. 13:19
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orbit - 2010-10-02. 15:50
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: indigen205 - 2010-12-05. 02:07
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: preku1977 - 2010-12-10. 13:27
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: king16 - 2010-12-11. 20:52
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: lacsita - 2010-12-11. 21:53
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:31
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:49
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: hedera72 - 2010-12-31. 17:25
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csupafül - 2011-02-07. 16:55
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csupafül - 2011-02-07. 17:42
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: huszi11b - 2011-03-16. 18:56
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csupafül - 2011-03-28. 06:52
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: dragoman71 - 2011-04-07. 09:24
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: liderc - 2011-04-11. 10:18
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: kaposztataposo - 2011-04-11. 17:30
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2011-05-17. 21:37
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: RBcsab - 2011-05-23. 17:25
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Sidious - 2011-11-11. 14:45
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: ferenc2 - 2011-12-05. 20:26
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Stefan21 - 2012-04-08. 19:49
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: czepe - 2012-08-16. 21:10
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csacsiHard - 2012-11-26. 11:32
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: teddylili - 2014-04-21. 19:53
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: koppany82 - 2014-04-21. 20:48
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: koppany82 - 2014-11-26. 20:19
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: roberto83 - 2015-02-28. 15:38
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: koppany82 - 2015-04-01. 17:58
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: koppany82 - 2015-04-09. 17:09
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: AlFipapa - 2015-04-11. 16:39
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: koppany82 - 2015-04-11. 17:32
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Leandro - 2015-04-13. 09:30
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2015-04-13. 20:39
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Leandro - 2015-04-14. 08:11
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: AlFipapa - 2015-04-16. 13:26
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: koppany82 - 2015-04-16. 17:27
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: AlFipapa - 2015-04-16. 17:38
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2015-04-18. 21:21
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: AlFipapa - 2015-04-21. 16:14
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2015-04-22. 16:05
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Leandro - 2015-04-22. 23:11
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: buvesz - 2015-09-28. 22:22
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: sarimama - 2015-09-29. 09:05
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: koppany82 - 2015-09-29. 12:17
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: 700727 - 2015-10-05. 21:29
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: Orpheus - 2015-10-07. 09:30
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csamesz - 2016-10-07. 11:17
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: csamesz - 2016-10-21. 08:32
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: AlFipapa - 2017-01-27. 22:00
RE: Csak őszintén mi a véleményed a fórumról? - írta: fanyar - 2019-01-17. 06:45

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend