2009-10-05. 22:09
jó film de csak szar minőségbe láttam szal még meg kell néznem mégegyszer jó minőségbe. de amúgy nem olyan rossz
|
Dragon Ball - A MOZIFILM!
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |