2008-10-06. 14:12
Azért csúszik át. mert valószínüleg a játék 800x600-ra átállítja a felbontást és mivel a 2. monitorod az elsőtől függ, úgymond átcsúszikmert vizszintes span-ra van állítva. Ha pedig klónozod akkor meg uyganazt látod majd mint az elsőn.
Próbáld ki ha feljebb veszed a játék felbontását, akkor miként változik a kép.
Próbáld ki ha feljebb veszed a játék felbontását, akkor miként változik a kép.
„Az igaz ember járta ösvényt minden oldalról körülveszi az önzők és a gonoszok igazságtalansága. Ám, aki az irgalmasság és a jóakarat nevében vezeti az erőtleneket a sötétség völgyén át, az valóban testvére és őrzője embertársainak. És lesújtok rád nagy haraggal és rettentő bosszúval mindazokra, akik testvéreim ártalmára törnek. És majd megtudod, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rád!”
Ponyvaregény : Ezékiel 25:17







