2010-07-06. 15:15
Ma este Holland-Uruguay meccsnézés.
(Budapest-Europark-Sega terasz)
Már alig várom! Hajrá Hollandok!
(Budapest-Europark-Sega terasz)
Már alig várom! Hajrá Hollandok!
|
Mit csinálsz hétvégén?
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |