2008-11-02. 12:14
A férfi hangja tényleg fantasztikus, öröm volt nézni a közönség reakcióit...kösz a videókat!
|
Tehetségkutató
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Tehetségkutató - írta: Orpheus - 2008-11-02. 10:42
RE: Tehetségkutató - írta: Orpheus - 2008-11-02. 10:44
RE: Tehetségkutató - írta: Flóri Bá - 2008-11-02. 12:14
RE: Tehetségkutató - írta: HTML - 2008-11-02. 18:41
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |