2009-10-05. 22:08
én láttam moziban és UNALMAS!! soha többé nem nézem meg. aszittem vmi nagyonnagy film lesz de még a 60 Ft-os üres dvd-t se éri meg amire kiírnám
|
Immigrants:Jóska menni Amerika - (Immigrants (L.A. Dolce Vita))
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Immigrants:Jóska menni Amerika - (Immigrants (L.A. Dolce Vita)) - írta: Zozi - 2008-11-03. 18:40
RE: Immigrants:Jóska menni Amerika - (Immigrants (L.A. Dolce Vita)) - írta: Flóri Bá - 2008-11-13. 19:42
RE: Immigrants:Jóska menni Amerika - (Immigrants (L.A. Dolce Vita)) - írta: Reficul - 2009-04-03. 21:37
RE: Immigrants:Jóska menni Amerika - (Immigrants (L.A. Dolce Vita)) - írta: indigen205 - 2009-10-05. 22:08
RE: Immigrants:Jóska menni Amerika - (Immigrants (L.A. Dolce Vita)) - írta: kicsirobi - 2010-01-10. 10:50
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |