2024-06-04. 23:44
Betegünk megint nem vette be a gyógyszerét, ezért töröltette, hogy újra feltölthessem. Köszönöm!
Kedves letöltő, tiszteld meg a feltöltő munkáját azzal, hogy nem fikázod. Ha kell vidd, ha nem tetszik, hagyd békén.
A film (téma) - ha kicsi, ha nagy - bizony munka van vele, amíg letöltheted!
Megköszönni se muszáj, örülök, ha örömet szereztem.
Halott linket kérem PM-ben jelezni, azt megkapom. A témához való hozzászólásról nem jön értesítő.
A film (téma) - ha kicsi, ha nagy - bizony munka van vele, amíg letöltheted!
Megköszönni se muszáj, örülök, ha örömet szereztem.
Halott linket kérem PM-ben jelezni, azt megkapom. A témához való hozzászólásról nem jön értesítő.






