2009-01-03. 15:20
Akinek van kedve tervezhet póló/sapka/deszka mintát itt:
íme az enyém:
(most egy hhw-set csinálok..
reklámnak jó lesz )
Kód:
http://skate.ea.com/gra.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]íme az enyém:
Kód:
http://skate.ea.com/gra.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók](most egy hhw-set csinálok..
reklámnak jó lesz )






