HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Dühöngő II.

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Dühöngő II.
Offline GabberDögBácsi
Power User
**
Hozzászólások: 74
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.10.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Randik. ...katasztrófa!
  • Buli utáni SMS-ek
  • Film lejátszás
  • Meeetya topikja, mindenféle jóval...
#130
2010-02-19. 09:31
Dühöngő II.

Bassza meg a náthás k***a pitsáját... Vettem a napokban egy újabb hangkarit a gépbe, mert a réginek kifingott az erősí­tőchipje. SB Live helyett SB Audigy 24 Bit-et. Beteszem, installálom, majd semmi. Leszedem, installálom újra, megint semmi.

Leszedtem egy frissí­tést, gondoltam az xp miatt nem megy. Erre kií­rja, hogy a gép felismeri, de nem látja. Ilyen nincs, gondoltam. Ki a kari majd be a kari. Semmi. Leszedtem egy frissebb installációt, feltelepí­tem, mondom ennek jónak kell lennie. Restart, majd ismét semmi. Ezt magyarázza meg nekem valaki! Hogy a náthás faxba lehet ez?

Most vissza van dugva a régi félig halott Live, és láss csodát műxik! Igaz gyatrán szól, de legalább szól! Ennyit utoljára az xp sp2-vel szoptam, amit 30x raktam fel újra, mire elindult. Most is vért izzadtam, és fenyegettem a gépet, h hozom neki a fejszét, és megmutizom, hogy áll benne esztétikusan... De sámli.

Valaki mondja már meg kérem, h mi a fax lehet!

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-06. 21:34
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-07. 07:38
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-04-07. 09:29
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-07. 10:02
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-07. 12:51
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-07. 14:13
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-04-07. 20:17
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 08:25
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-08. 12:01
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 12:19
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 18:23
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-08. 19:56
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 19:59
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-08. 20:09
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-08. 21:41
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-09. 07:06
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-09. 08:57
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-09. 23:57
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-10. 07:11
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-04-10. 20:15
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-15. 16:00
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-15. 16:59
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-15. 21:18
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-16. 20:43
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-04-16. 21:52
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-16. 21:57
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-17. 11:22
RE: Dühöngő II. - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:44
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-18. 10:47
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-18. 13:08
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-04-18. 16:31
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-20. 19:26
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-20. 21:43
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-22. 22:50
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-23. 16:01
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-23. 17:03
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-23. 19:38
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-26. 20:54
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-30. 20:30
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-30. 20:35
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-05-06. 13:55
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-05-12. 19:25
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-12. 20:23
RE: Dühöngő II. - írta: indigen205 - 2009-05-13. 20:55
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-05-13. 21:46
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-05-14. 10:22
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-15. 17:42
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-05-18. 05:04
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-19. 11:45
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-19. 17:42
RE: Dühöngő II. - írta: liquidator - 2009-05-20. 23:35
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-21. 07:30
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-05-21. 08:46
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-21. 09:09
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-21. 22:42
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-05-21. 22:58
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-22. 17:05
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-05-26. 23:57
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-27. 15:05
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-27. 15:47
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-28. 18:11
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-29. 18:13
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-06-01. 19:57
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-06-05. 17:45
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-06-05. 21:21
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-06-12. 21:25
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-06-12. 22:46
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-06-13. 15:01
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-06-26. 11:08
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-07-16. 13:42
RE: Dühöngő II. - írta: Suny - 2009-07-16. 20:40
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-08-02. 18:04
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-03. 09:00
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-03. 19:30
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-03. 20:05
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-03. 21:45
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-04. 06:39
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-04. 08:21
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-04. 10:06
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-04. 19:39
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-06. 16:00
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 17:53
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 17:58
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 18:00
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-06. 20:33
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 20:59
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 21:02
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 21:06
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-06. 21:39
RE: Dühöngő II. - írta: Atti - 2009-08-07. 06:57
RE: Dühöngő II. - írta: Suny - 2009-08-07. 22:15
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2009-08-08. 07:46
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-08. 08:52
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-08. 09:06
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2009-08-08. 09:09
RE: Dühöngő II. - írta: Suny - 2009-08-08. 12:20
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-08. 16:23
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-08. 17:41
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-12. 15:31
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-08-12. 20:28
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-13. 08:42
RE: Dühöngő II. - írta: Fish_BASC - 2009-08-14. 12:33
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-26. 00:14
RE: Dühöngő II. - írta: dragoman71 - 2009-08-26. 13:03
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-08-28. 00:01
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-30. 00:19
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-31. 11:29
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-09-03. 21:00
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-10-14. 10:26
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-10-25. 22:26
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-10-25. 22:28
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-10-25. 22:31
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-10-25. 23:04
RE: Dühöngő II. - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:35
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-11-05. 14:26
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-11-10. 22:41
RE: Dühöngő II. - írta: GoatX - 2009-12-10. 15:07
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-12-10. 22:44
RE: Dühöngő II. - írta: wicked - 2009-12-31. 21:13
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2010-01-07. 00:21
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2010-01-07. 09:23
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2010-01-07. 17:20
RE: Dühöngő II. - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-20. 12:23
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2010-01-20. 14:59
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2010-01-27. 15:36
RE: Dühöngő II. - írta: lokiju - 2010-01-29. 15:34
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2010-02-09. 12:28
RE: Dühöngő II. - írta: xavier15 - 2010-02-14. 22:11
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2010-02-14. 22:20
RE: Dühöngő II. - írta: GabberDögBácsi - 2010-02-19. 09:31
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2010-02-19. 10:01
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2010-02-19. 15:53
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-02-19. 17:31
RE: Dühöngő II. - írta: GabberDögBácsi - 2010-02-20. 11:30
RE: Dühöngő II. - írta: xBenyax - 2010-03-21. 14:50
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2010-03-21. 15:43
RE: Dühöngő II. - írta: xBenyax - 2010-03-22. 16:10
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2010-03-26. 21:10
RE: Dühöngő II. - írta: Verocs - 2010-03-30. 20:59
RE: Dühöngő II. - írta: Matu18 - 2010-05-12. 15:24
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2010-05-18. 17:28
RE: Dühöngő II. - írta: FlashLight - 2010-05-29. 08:19
RE: Dühöngő II. - írta: joebácsi - 2010-05-30. 08:13
RE: Dühöngő II. - írta: bismarck - 2010-05-30. 09:27
RE: Dühöngő II. - írta: FlashLight - 2010-06-06. 17:41
RE: Dühöngő II. - írta: Guest - 2010-06-08. 17:49
RE: Dühöngő II. - írta: Guest - 2010-06-09. 17:10
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-06-09. 17:13
RE: Dühöngő II. - írta: moleone - 2010-06-19. 19:09
RE: Dühöngő II. - írta: Mex - 2010-06-22. 16:06
RE: Dühöngő II. - írta: kistacsk??Â? - 2010-06-23. 09:30
RE: Dühöngő II. - írta: tasmán - 2010-06-24. 17:44
RE: Dühöngő II. - írta: L??Â?jszl??Â? - 2010-06-25. 23:52
RE: Dühöngő II. - írta: Cassus - 2010-07-01. 09:15
RE: Dühöngő II. - írta: gaborsito - 2010-07-03. 14:14
RE: Dühöngő II. - írta: Deviantartist - 2010-07-04. 12:53
RE: Dühöngő II. - írta: lekike - 2010-07-06. 10:17
RE: Dühöngő II. - írta: Guest - 2010-07-06. 22:25
RE: Dühöngő II. - írta: Altair - 2010-07-13. 21:31
RE: Dühöngő II. - írta: bakkacsa - 2010-07-14. 21:59
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-17. 11:53
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-19. 07:44
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2010-07-19. 10:27
RE: Dühöngő II. - írta: jeepo - 2010-07-24. 21:44
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-25. 16:00
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-27. 07:00
RE: Dühöngő II. - írta: Deviantartist - 2010-07-27. 15:54
RE: Dühöngő II. - írta: Gebu - 2010-07-28. 18:42
RE: Dühöngő II. - írta: Deviantartist - 2010-08-01. 18:57
RE: Dühöngő II. - írta: zhun - 2010-08-03. 19:20
RE: Dühöngő II. - írta: jeepo - 2010-08-03. 20:48
RE: Dühöngő II. - írta: jeepo - 2010-08-05. 21:40
RE: Dühöngő II. - írta: Hembi - 2010-08-07. 17:52
RE: Dühöngő II. - írta: bali922 - 2010-08-09. 20:34
RE: Dühöngő II. - írta: Omlás - 2010-09-04. 00:34
RE: Dühöngő II. - írta: reichen - 2010-09-04. 00:42
RE: Dühöngő II. - írta: wtek - 2010-09-05. 21:14
RE: Dühöngő II. - írta: monacska - 2010-09-06. 17:53
RE: Dühöngő II. - írta: Omlás - 2010-09-06. 22:18
RE: Dühöngő II. - írta: Puliaction - 2010-09-13. 23:05
RE: Dühöngő II. - írta: Winyoca - 2010-09-27. 11:56
RE: Dühöngő II. - írta: Winyoca - 2010-09-27. 11:57
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2010-10-06. 21:47
RE: Dühöngő II. - írta: roomgrey - 2010-10-09. 16:55
RE: Dühöngő II. - írta: 1simlis - 2010-11-06. 15:57
RE: Dühöngő II. - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:19
RE: Dühöngő II. - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:19
RE: Dühöngő II. - írta: csupafül - 2011-02-07. 16:50
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2011-03-01. 09:56
RE: Dühöngő II. - írta: gyuri44 - 2011-04-20. 19:58
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-15. 16:09
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-02-15. 17:48
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-15. 21:39
RE: Dühöngő II. - írta: /George/ - 2012-02-16. 10:02
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-16. 21:47
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-02-17. 19:30
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-17. 22:26
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-22. 13:38
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2012-05-06. 19:28
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-06. 21:11
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-06. 21:12
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2012-05-06. 21:52
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2012-05-06. 21:53
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-05-07. 08:10
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-07. 16:42
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-05-07. 19:10
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-07. 21:56
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-17. 10:46
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-17. 13:31
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-30. 22:01
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-30. 22:08
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-05-30. 22:42
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-31. 09:18
RE: Dühöngő II. - írta: oregfiu - 2012-12-31. 09:09
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-12-31. 13:28
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-12-31. 13:30
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2013-01-06. 12:10
RE: Dühöngő II. - írta: oregfiu - 2013-06-12. 21:02
RE: Dühöngő II. - írta: oregfiu - 2013-06-18. 15:50
RE: Dühöngő II. - írta: Seency - 2013-07-26. 22:14
RE: Dühöngő II. - írta: barta - 2013-07-29. 12:31
RE: Dühöngő II. - írta: yoyoba - 2013-08-23. 19:45
RE: Dühöngő II. - írta: rupika21 - 2013-08-24. 08:36
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2015-05-05. 08:31
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-05-05. 17:23
RE: Dühöngő II. - írta: yoyoba - 2015-05-06. 15:52
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-05-06. 16:48
RE: Dühöngő II. - írta: yoyoba - 2015-05-06. 17:34
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-05-06. 17:53
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2015-11-20. 09:30
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-11-20. 12:23
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2015-11-20. 12:42
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2016-07-09. 10:16
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2016-10-15. 06:25
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2016-10-15. 20:17
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2018-04-12. 06:31
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2018-11-25. 16:38
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2018-11-27. 21:01
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2019-06-03. 21:48
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2020-04-16. 17:17
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2022-11-02. 22:16
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2022-11-02. 23:08
RE: Dühöngő II. - írta: lacylla - 2024-01-16. 16:55
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2024-01-17. 22:04
RE: Dühöngő II. - írta: lacylla - 2024-01-18. 18:38
RE: Dühöngő II. - írta: pek86 - 2024-02-06. 15:58
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2024-02-08. 17:47

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend