HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Dühöngő II.

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Dühöngő II.
Offline Verocs
Inaktív
Hozzászólások: 83
Témák: 5
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2008.11.28.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Idézetek
  • Koktélok,turmixok
  • Spanyol konyha
  • Torta Receptek
  • Levesek
#139
2010-03-30. 20:59
Dühöngő II.

Mí­g egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára.
Haragjában, a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a francia kulccsal üti.
A kórházban a gyermek elveszí­tette az összes ujját a törés miatt. Mikor a gyermek megkérdezte az apját, szemében fájó tekintettel :Apa mikor fognak visszanőni az ujjaim?
Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott.
Visszament az autójához és többször belerúgott.
Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte.
A gyermek azt í­rta:..."SZERETLEK APA!"
A tárgyak használatra vannak, az emberek szeretetre! A probléma a mai világban az, hogy az EMBEREK VANNAK HASZNí­í‚LVA ÉS A Tí­í‚RGYAK SZERETVE!
Legyünk óvatosak és tartsuk emlékezetünkben ezt a gondolatot:...
A tárgyak azért vannak, hogy használjuk, az emberek pedig hogy szeressük őket!
Légy ura érzelmeidnek:
- vigyázz a gondolataidra, szavak lesznek belőlük,
- vigyázz a szavaidra, cselekedetek lesznek belőlük,
- vigyázz a cselekedeteidre, megszokások lesznek belőlük,
- vigyázz a megszokásaidra, szenvedély lesz belőlük,
- vigyázz a szenvedélyedre, rabsággá és végzeteddé válhat!
A harag és a szeretet nem ismernek határt. Válaszd a szeretetet, hogy szép és kedves életed legyen!
Ezért tart ott az emberiség ahol most.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-06. 21:34
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-07. 07:38
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-04-07. 09:29
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-07. 10:02
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-07. 12:51
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-07. 14:13
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-04-07. 20:17
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 08:25
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-08. 12:01
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 12:19
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 18:23
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-08. 19:56
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-08. 19:59
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-08. 20:09
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-08. 21:41
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-09. 07:06
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-09. 08:57
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-09. 23:57
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-10. 07:11
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-04-10. 20:15
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-15. 16:00
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-15. 16:59
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-15. 21:18
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-16. 20:43
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-04-16. 21:52
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-04-16. 21:57
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-17. 11:22
RE: Dühöngő II. - írta: Fish_BASC - 2009-04-18. 10:44
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-18. 10:47
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-18. 13:08
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-04-18. 16:31
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-20. 19:26
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-20. 21:43
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-04-22. 22:50
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-23. 16:01
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-23. 17:03
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-23. 19:38
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-04-26. 20:54
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-30. 20:30
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-04-30. 20:35
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-05-06. 13:55
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-05-12. 19:25
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-12. 20:23
RE: Dühöngő II. - írta: indigen205 - 2009-05-13. 20:55
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-05-13. 21:46
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-05-14. 10:22
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-15. 17:42
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-05-18. 05:04
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-19. 11:45
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-19. 17:42
RE: Dühöngő II. - írta: liquidator - 2009-05-20. 23:35
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-21. 07:30
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-05-21. 08:46
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-21. 09:09
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-21. 22:42
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-05-21. 22:58
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-22. 17:05
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-05-26. 23:57
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-27. 15:05
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-27. 15:47
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-05-28. 18:11
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-05-29. 18:13
RE: Dühöngő II. - írta: Franco - 2009-06-01. 19:57
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-06-05. 17:45
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2009-06-05. 21:21
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-06-12. 21:25
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-06-12. 22:46
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-06-13. 15:01
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-06-26. 11:08
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-07-16. 13:42
RE: Dühöngő II. - írta: Suny - 2009-07-16. 20:40
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-08-02. 18:04
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-03. 09:00
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-03. 19:30
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-03. 20:05
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-03. 21:45
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-04. 06:39
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-04. 08:21
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-04. 10:06
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-04. 19:39
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-06. 16:00
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 17:53
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 17:58
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 18:00
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-06. 20:33
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 20:59
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 21:02
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-06. 21:06
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-06. 21:39
RE: Dühöngő II. - írta: Atti - 2009-08-07. 06:57
RE: Dühöngő II. - írta: Suny - 2009-08-07. 22:15
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2009-08-08. 07:46
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-08. 08:52
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-08. 09:06
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2009-08-08. 09:09
RE: Dühöngő II. - írta: Suny - 2009-08-08. 12:20
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2009-08-08. 16:23
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-08-08. 17:41
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-12. 15:31
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-08-12. 20:28
RE: Dühöngő II. - írta: Flóri Bá - 2009-08-13. 08:42
RE: Dühöngő II. - írta: Fish_BASC - 2009-08-14. 12:33
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-26. 00:14
RE: Dühöngő II. - írta: dragoman71 - 2009-08-26. 13:03
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-08-28. 00:01
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-30. 00:19
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-08-31. 11:29
RE: Dühöngő II. - írta: BaLiG - 2009-09-03. 21:00
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-10-14. 10:26
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-10-25. 22:26
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-10-25. 22:28
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-10-25. 22:31
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2009-10-25. 23:04
RE: Dühöngő II. - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:35
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2009-11-05. 14:26
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-11-10. 22:41
RE: Dühöngő II. - írta: GoatX - 2009-12-10. 15:07
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2009-12-10. 22:44
RE: Dühöngő II. - írta: wicked - 2009-12-31. 21:13
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2010-01-07. 00:21
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2010-01-07. 09:23
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2010-01-07. 17:20
RE: Dühöngő II. - írta: GabberDögBácsi - 2010-01-20. 12:23
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2010-01-20. 14:59
RE: Dühöngő II. - írta: Kecsó - 2010-01-27. 15:36
RE: Dühöngő II. - írta: lokiju - 2010-01-29. 15:34
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2010-02-09. 12:28
RE: Dühöngő II. - írta: xavier15 - 2010-02-14. 22:11
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2010-02-14. 22:20
RE: Dühöngő II. - írta: GabberDögBácsi - 2010-02-19. 09:31
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2010-02-19. 10:01
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2010-02-19. 15:53
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-02-19. 17:31
RE: Dühöngő II. - írta: GabberDögBácsi - 2010-02-20. 11:30
RE: Dühöngő II. - írta: xBenyax - 2010-03-21. 14:50
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2010-03-21. 15:43
RE: Dühöngő II. - írta: xBenyax - 2010-03-22. 16:10
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2010-03-26. 21:10
RE: Dühöngő II. - írta: Verocs - 2010-03-30. 20:59
RE: Dühöngő II. - írta: Matu18 - 2010-05-12. 15:24
RE: Dühöngő II. - írta: Gagyika - 2010-05-18. 17:28
RE: Dühöngő II. - írta: FlashLight - 2010-05-29. 08:19
RE: Dühöngő II. - írta: joebácsi - 2010-05-30. 08:13
RE: Dühöngő II. - írta: bismarck - 2010-05-30. 09:27
RE: Dühöngő II. - írta: FlashLight - 2010-06-06. 17:41
RE: Dühöngő II. - írta: Guest - 2010-06-08. 17:49
RE: Dühöngő II. - írta: Guest - 2010-06-09. 17:10
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-06-09. 17:13
RE: Dühöngő II. - írta: moleone - 2010-06-19. 19:09
RE: Dühöngő II. - írta: Mex - 2010-06-22. 16:06
RE: Dühöngő II. - írta: kistacsk??Â? - 2010-06-23. 09:30
RE: Dühöngő II. - írta: tasmán - 2010-06-24. 17:44
RE: Dühöngő II. - írta: L??Â?jszl??Â? - 2010-06-25. 23:52
RE: Dühöngő II. - írta: Cassus - 2010-07-01. 09:15
RE: Dühöngő II. - írta: gaborsito - 2010-07-03. 14:14
RE: Dühöngő II. - írta: Deviantartist - 2010-07-04. 12:53
RE: Dühöngő II. - írta: lekike - 2010-07-06. 10:17
RE: Dühöngő II. - írta: Guest - 2010-07-06. 22:25
RE: Dühöngő II. - írta: Altair - 2010-07-13. 21:31
RE: Dühöngő II. - írta: bakkacsa - 2010-07-14. 21:59
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-17. 11:53
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-19. 07:44
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2010-07-19. 10:27
RE: Dühöngő II. - írta: jeepo - 2010-07-24. 21:44
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-25. 16:00
RE: Dühöngő II. - írta: győri - 2010-07-27. 07:00
RE: Dühöngő II. - írta: Deviantartist - 2010-07-27. 15:54
RE: Dühöngő II. - írta: Gebu - 2010-07-28. 18:42
RE: Dühöngő II. - írta: Deviantartist - 2010-08-01. 18:57
RE: Dühöngő II. - írta: zhun - 2010-08-03. 19:20
RE: Dühöngő II. - írta: jeepo - 2010-08-03. 20:48
RE: Dühöngő II. - írta: jeepo - 2010-08-05. 21:40
RE: Dühöngő II. - írta: Hembi - 2010-08-07. 17:52
RE: Dühöngő II. - írta: bali922 - 2010-08-09. 20:34
RE: Dühöngő II. - írta: Omlás - 2010-09-04. 00:34
RE: Dühöngő II. - írta: reichen - 2010-09-04. 00:42
RE: Dühöngő II. - írta: wtek - 2010-09-05. 21:14
RE: Dühöngő II. - írta: monacska - 2010-09-06. 17:53
RE: Dühöngő II. - írta: Omlás - 2010-09-06. 22:18
RE: Dühöngő II. - írta: Puliaction - 2010-09-13. 23:05
RE: Dühöngő II. - írta: Winyoca - 2010-09-27. 11:56
RE: Dühöngő II. - írta: Winyoca - 2010-09-27. 11:57
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2010-10-06. 21:47
RE: Dühöngő II. - írta: roomgrey - 2010-10-09. 16:55
RE: Dühöngő II. - írta: 1simlis - 2010-11-06. 15:57
RE: Dühöngő II. - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:19
RE: Dühöngő II. - írta: grossmoon - 2010-11-28. 14:19
RE: Dühöngő II. - írta: csupafül - 2011-02-07. 16:50
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2011-03-01. 09:56
RE: Dühöngő II. - írta: gyuri44 - 2011-04-20. 19:58
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-15. 16:09
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-02-15. 17:48
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-15. 21:39
RE: Dühöngő II. - írta: /George/ - 2012-02-16. 10:02
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-16. 21:47
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-02-17. 19:30
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-17. 22:26
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-02-22. 13:38
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2012-05-06. 19:28
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-06. 21:11
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-06. 21:12
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2012-05-06. 21:52
RE: Dühöngő II. - írta: Dada - 2012-05-06. 21:53
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-05-07. 08:10
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-07. 16:42
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-05-07. 19:10
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-07. 21:56
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-17. 10:46
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-05-17. 13:31
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-30. 22:01
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-30. 22:08
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-05-30. 22:42
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2012-05-31. 09:18
RE: Dühöngő II. - írta: oregfiu - 2012-12-31. 09:09
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2012-12-31. 13:28
RE: Dühöngő II. - írta: Biggie - 2012-12-31. 13:30
RE: Dühöngő II. - írta: Rocky - 2013-01-06. 12:10
RE: Dühöngő II. - írta: oregfiu - 2013-06-12. 21:02
RE: Dühöngő II. - írta: oregfiu - 2013-06-18. 15:50
RE: Dühöngő II. - írta: Seency - 2013-07-26. 22:14
RE: Dühöngő II. - írta: barta - 2013-07-29. 12:31
RE: Dühöngő II. - írta: yoyoba - 2013-08-23. 19:45
RE: Dühöngő II. - írta: rupika21 - 2013-08-24. 08:36
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2015-05-05. 08:31
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-05-05. 17:23
RE: Dühöngő II. - írta: yoyoba - 2015-05-06. 15:52
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-05-06. 16:48
RE: Dühöngő II. - írta: yoyoba - 2015-05-06. 17:34
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-05-06. 17:53
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2015-11-20. 09:30
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2015-11-20. 12:23
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2015-11-20. 12:42
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2016-07-09. 10:16
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2016-10-15. 06:25
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2016-10-15. 20:17
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2018-04-12. 06:31
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2018-11-25. 16:38
RE: Dühöngő II. - írta: koppany82 - 2018-11-27. 21:01
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2019-06-03. 21:48
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2020-04-16. 17:17
RE: Dühöngő II. - írta: Zozi - 2022-11-02. 22:16
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2022-11-02. 23:08
RE: Dühöngő II. - írta: lacylla - 2024-01-16. 16:55
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2024-01-17. 22:04
RE: Dühöngő II. - írta: lacylla - 2024-01-18. 18:38
RE: Dühöngő II. - írta: pek86 - 2024-02-06. 15:58
RE: Dühöngő II. - írta: Orpheus - 2024-02-08. 17:47

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend