2009-05-19. 22:17
nekem az is nyerő volt hogy a fontosabb karakterek szó szerint felismerhetőek annyira hasonlítanak a "régi" csapatra! (kicsit hülyén fogalmaztam de aki látta a régi filmeket/sorozatot az megérti) (remélem)
|
Star Trek XI
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Star Trek XI - írta: Mythbuster - 2009-04-15. 14:34
RE: Star Trek XI - írta: Orpheus - 2009-04-15. 17:09
RE: Star Trek XI - írta: Mythbuster - 2009-04-15. 21:56
RE: Star Trek XI - írta: Zozi - 2009-04-16. 09:43
RE: Star Trek XI - írta: Mythbuster - 2009-04-16. 16:35
RE: Star Trek XI - írta: Zozi - 2009-04-16. 21:49
RE: Star Trek XI - írta: Orpheus - 2009-04-16. 22:03
RE: Star Trek XI - írta: Mythbuster - 2009-04-16. 22:08
RE: Star Trek XI - írta: Orpheus - 2009-05-14. 06:29
RE: Star Trek XI - írta: Mythbuster - 2009-05-15. 22:27
RE: Star Trek XI - írta: Orpheus - 2009-05-19. 18:35
RE: Star Trek XI - írta: Zozi - 2009-05-19. 21:06
RE: Star Trek XI - írta: Mythbuster - 2009-05-19. 21:44
RE: Star Trek XI - írta: Zozi - 2009-05-19. 22:17
RE: Star Trek XI - írta: Orpheus - 2009-06-01. 20:25
|
| Hasonló témák... | |||||
| Téma: | Szerző | Válaszok: | Megtekintések: | Utolsó üzenet | |
| Star Wars 7: Az ébredő Erő | 0 | 1,781 |
2015-09-24. 13:00 Utolsó üzenet: Orpheus |
||
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |