2010-02-22. 18:58
Scabious xp-t keresd az sata kompatibilis de az nem 700megás hanem 2.8gb
|
windows XP+sata
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: windows XP+sata - írta: Zoli1968 - 2009-06-03. 17:21
RE: windows XP+sata - írta: clue - 2010-02-22. 18:58
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |