2010-09-28. 17:29
NHL 2011 is csak konzolra jön ki...egyrészt sajnálom, másrészt viszont megértem, mert a pc átíratok már 2004 óta ugyanazzal az engine-el mentek
|
nhl
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: nhl - írta: /George/ - 2010-09-28. 17:29
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |