2010-04-06. 13:57
őreg székelyt megkérdezik:
- Bátyám, látott már maga parabolaantennát?
- Már ette is fiam!
- De hát az fémből van!!!!
- Akkor csak láttam.
- Bátyám, látott már maga parabolaantennát?
- Már ette is fiam!
- De hát az fémből van!!!!
- Akkor csak láttam.





