2010-06-09. 21:40
Am nem olcsó egy ilyen póló...én is legolcsóbban csak 1300-ért tudok olyat, aki pólóra nyomtat és abba még nincs benne a póló ára, stb. Persze lehetne olcsóbban, csak az pár mosás után olyan is...
|
HHW Póló
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: HHW Póló - írta: Orpheus - 2010-04-14. 00:58
RE: HHW Póló - írta: Orpheus - 2010-04-14. 16:36
RE: HHW Póló - írta: GabberDögBácsi - 2010-04-15. 09:43
RE: HHW Póló - írta: Orpheus - 2010-04-15. 21:07
RE: HHW Póló - írta: győri - 2010-04-15. 21:16
RE: HHW Póló - írta: Suny - 2010-04-15. 23:53
RE: HHW Póló - írta: Orpheus - 2010-04-17. 13:04
RE: HHW Póló - írta: GabberDögBácsi - 2010-06-09. 10:52
RE: HHW Póló - írta: Orpheus - 2010-06-09. 12:51
RE: HHW Póló - írta: /George/ - 2010-06-09. 21:40
RE: HHW Póló - írta: Orpheus - 2010-06-12. 19:06
RE: HHW Póló - írta: djdance4 - 2010-06-12. 22:19
RE: HHW Póló - írta: preku1977 - 2010-06-22. 05:00
RE: HHW Póló - írta: preku1977 - 2010-06-22. 05:01
RE: HHW Póló - írta: Deviantartist - 2010-07-18. 14:27
RE: HHW Póló - írta: Orpheus - 2010-07-18. 20:49
RE: HHW Póló - írta: Deviantartist - 2010-07-19. 00:42
RE: HHW Póló - írta: dragoman71 - 2011-05-20. 07:35
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |