2010-07-08. 21:10
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
nekme nookia 5800-som van! egyszerűen remek
semmi bajom nincs vele
Persze azért szerintem minden gyártónak az érintőképernyője picit más, Lg-nél nem tudom milyen de menj fel a és keresd meg mit mondanak róla.
üdv
nekme nookia 5800-som van! egyszerűen remek
semmi bajom nincs velePersze azért szerintem minden gyártónak az érintőképernyője picit más, Lg-nél nem tudom milyen de menj fel a
Kód:
http://mobilarena.hu/te.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]üdv





