HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
Guest
Vendég
 
#12
2010-07-19. 22:13
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

A többi gyártó telóját nem ismerem, de az biztos, hogy a symbianos nokia telók szoftverét otthon is könnyen frissí­theted. Semmi extra nem kell hozzá. Csak feldugod a pc-re és automatikusan megkeresi a legfrissebb szoft-ot. Én tegnap frissí­tettem fel az N95 és a 97 szoftverét. Sokkal gyorsabbak lettek! Szerintem nem elhanyagolható szempont ez sem...

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-07. 14:51
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: masterofthe - 2010-07-07. 16:11
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-07. 17:09
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-08. 10:01
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-08. 21:03
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Kecsó - 2010-07-08. 21:10
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-09. 10:05
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: bakkacsa - 2010-07-12. 16:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Altair - 2010-07-14. 23:38
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: bakkacsa - 2010-07-16. 10:50
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Deviantartist - 2010-07-18. 12:55
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-19. 22:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hafenscher5 - 2010-07-20. 15:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Barohawk - 2010-07-20. 20:04
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-22. 20:51
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: jeepo - 2010-07-22. 21:38
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hhwhuszar - 2010-07-27. 17:44
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: saigoon - 2010-07-28. 11:00
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hontalan - 2010-07-29. 14:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-29. 14:31
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: pistabá77 - 2010-07-29. 16:44
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-30. 15:52
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: joci76 - 2010-08-07. 13:26
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Deviantartist - 2010-08-07. 16:46
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: wancza - 2010-08-08. 23:14
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: bali922 - 2010-08-09. 21:22
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: jeepo - 2010-08-10. 21:57
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: joci76 - 2010-08-19. 11:05
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: carlos33 - 2010-08-23. 20:24
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:52
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: reichen - 2010-09-04. 00:11
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: boy444 - 2010-09-21. 00:11
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: wgabi81 - 2010-09-21. 14:19
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: nyuszifarok - 2010-09-24. 18:02
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Orbit - 2010-10-02. 16:06
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: matrix10 - 2010-10-05. 19:47
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: STEFAMOL - 2010-10-14. 16:04
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: kgabor - 2010-10-15. 19:26
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: kgabor - 2010-10-15. 19:27
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: attila95 - 2010-10-30. 15:53
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: laceesan - 2010-11-01. 19:44
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: namen70 - 2010-11-05. 22:54
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Biggie - 2010-11-06. 22:00
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Rocky - 2010-11-09. 19:23
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: győri - 2010-11-09. 21:29
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: husleves - 2010-11-19. 18:41
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: acer7520 - 2010-11-20. 15:52
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Enemy991 - 2010-12-03. 00:15
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: plkalin2 - 2010-12-03. 14:06
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: stevo79 - 2010-12-05. 02:04
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: preku1977 - 2010-12-10. 13:36
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:46
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:47

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Meddig érdemes a Windows XP nél maradni? Orpheus 2 1,434 2014-04-08. 20:08
Utolsó üzenet: Orpheus
  Érdemes elgondolkodni rajt..... Rocky 11 3,427 2011-06-07. 05:52
Utolsó üzenet: brumm
  Mi lesz a következő dolog amit venni fogsz/akarsz? Zozi 383 57,346 2011-03-28. 07:07
Utolsó üzenet: csupafül

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend