2010-08-09. 21:22
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
Érdemes.. És még a billentyűzet se hiányzik. Legalábbis ami nekem van annál nem.
Érdemes.. És még a billentyűzet se hiányzik. Legalábbis ami nekem van annál nem.
Kód:
http://www.telefonguru..... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]






