2010-08-23. 20:24
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
jó mobilok szerintem, még nem telt el annyi idő hogy kiforrják magukat.
jó mobilok szerintem, még nem telt el annyi idő hogy kiforrják magukat.
|
Érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
|
| Hasonló témák... | |||||
| Téma: | Szerző | Válaszok: | Megtekintések: | Utolsó üzenet | |
| Meddig érdemes a Windows XP nél maradni? | 2 | 1,434 |
2014-04-08. 20:08 Utolsó üzenet: Orpheus |
||
| Érdemes elgondolkodni rajt..... | 11 | 3,427 |
2011-06-07. 05:52 Utolsó üzenet: brumm |
||
| Mi lesz a következő dolog amit venni fogsz/akarsz? | 383 | 57,370 |
2011-03-28. 07:07 Utolsó üzenet: csupafül |
||
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |