HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
Offline Biggie
Moderátor
*******
Hozzászólások: 1,526
Témák: 132
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 1
Csatlakozott: 2006.01.31.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Ice Cube – Man Down-2024
  • Dolly Parton - 16 Biggest Hits (2008)
  • Dolly Parton - The Very Best Of Dolly Parton (2007)
  • Simply Red - The Very Best Of (2003)
  • David Guetta – New Year’s Eve Party-2023
  • Vangelis - Greatest Hits (1996)
  • Enya - The Christmas (EP) (1994)
  • Bee Gees - Christmas Bootleg (1995)
  • Frank Sinatra - The Hits (2018)
  • Frank Sinatra - My Way The Best Of Frank Sinatra (1997)
  • Frank Sinatra - My Way (2009)
  • Boney M - Christmas Party (1998)
  • Boo-Yaa T.R.I.B.E. – Occupational Hazard-2023/1995
  • AC/DC - The Best (1997)
  • Tiësto – Tiësto’s New Year’s Eve VIP-2023
  • Donna Summer - Christmas Spirit (1994)
  • Chicago - O Christmas Three (2011)
  • Willie Nelson – Greatest Hits-2023
  • Eminem – The Marshall Mathers LP2 (Expanded Edition)-2013/2023
  • Reggae-----Buju Banton – Born For Greatness-2023
#43
2010-11-06. 22:00
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?

Saját tapasztalat. Samsung 5230 a telom, röviden tömören a müködése egy fos.
í­í‚prilisba vettem, azóta folyamatosan heti rendszerben lefagy , fényképezéskor, zene hallgatáskor, beszélgetés közben,
vagy a legroszabb alaphelyzetben, és észre sem veszem hogy lefagyott, legtöbbször be sem kapcsol ujra.
Most volt szervizben kapott uj aksit szoftvert, és láss csodát 5 egész napig jó volt.
Azóta ujra kezdte a lefagyásokat. Sosem volt ledobva a vásárlás napjátol müanyag tokban van.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-07. 14:51
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: masterofthe - 2010-07-07. 16:11
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-07. 17:09
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-08. 10:01
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-08. 21:03
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Kecsó - 2010-07-08. 21:10
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-09. 10:05
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: bakkacsa - 2010-07-12. 16:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Altair - 2010-07-14. 23:38
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: bakkacsa - 2010-07-16. 10:50
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Deviantartist - 2010-07-18. 12:55
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-19. 22:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hafenscher5 - 2010-07-20. 15:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Barohawk - 2010-07-20. 20:04
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-22. 20:51
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: jeepo - 2010-07-22. 21:38
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hhwhuszar - 2010-07-27. 17:44
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: saigoon - 2010-07-28. 11:00
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hontalan - 2010-07-29. 14:13
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Collins - 2010-07-29. 14:31
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: pistabá77 - 2010-07-29. 16:44
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Guest - 2010-07-30. 15:52
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: joci76 - 2010-08-07. 13:26
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Deviantartist - 2010-08-07. 16:46
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: wancza - 2010-08-08. 23:14
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: bali922 - 2010-08-09. 21:22
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: jeepo - 2010-08-10. 21:57
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: joci76 - 2010-08-19. 11:05
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: carlos33 - 2010-08-23. 20:24
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: kattila1965 - 2010-08-23. 20:52
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: reichen - 2010-09-04. 00:11
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: boy444 - 2010-09-21. 00:11
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: wgabi81 - 2010-09-21. 14:19
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: nyuszifarok - 2010-09-24. 18:02
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Orbit - 2010-10-02. 16:06
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: matrix10 - 2010-10-05. 19:47
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: STEFAMOL - 2010-10-14. 16:04
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: kgabor - 2010-10-15. 19:26
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: kgabor - 2010-10-15. 19:27
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: attila95 - 2010-10-30. 15:53
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: laceesan - 2010-11-01. 19:44
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: namen70 - 2010-11-05. 22:54
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Biggie - 2010-11-06. 22:00
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Rocky - 2010-11-09. 19:23
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: győri - 2010-11-09. 21:29
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: husleves - 2010-11-19. 18:41
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: acer7520 - 2010-11-20. 15:52
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: Enemy991 - 2010-12-03. 00:15
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: plkalin2 - 2010-12-03. 14:06
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: stevo79 - 2010-12-05. 02:04
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: preku1977 - 2010-12-10. 13:36
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: hambell - 2010-12-15. 19:46
RE: Érdemes érintőkijelzős mobilt venni? - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:47

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  Meddig érdemes a Windows XP nél maradni? Orpheus 2 1,429 2014-04-08. 20:08
Utolsó üzenet: Orpheus
  Érdemes elgondolkodni rajt..... Rocky 11 3,425 2011-06-07. 05:52
Utolsó üzenet: brumm
  Mi lesz a következő dolog amit venni fogsz/akarsz? Zozi 383 57,251 2011-03-28. 07:07
Utolsó üzenet: csupafül

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend