2010-12-10. 13:36
érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
Nagyon tudom dicsérni az érintős telókat nekem most nokia 5800 van.
Nagyon tudom dicsérni az érintős telókat nekem most nokia 5800 van.
|
Érdemes érintőkijelzős mobilt venni?
|
| Hasonló témák... | |||||
| Téma: | Szerző | Válaszok: | Megtekintések: | Utolsó üzenet | |
| Meddig érdemes a Windows XP nél maradni? | 2 | 1,429 |
2014-04-08. 20:08 Utolsó üzenet: Orpheus |
||
| Érdemes elgondolkodni rajt..... | 11 | 3,425 |
2011-06-07. 05:52 Utolsó üzenet: brumm |
||
| Mi lesz a következő dolog amit venni fogsz/akarsz? | 383 | 57,251 |
2011-03-28. 07:07 Utolsó üzenet: csupafül |
||
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |