HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Humor Viccek

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Viccek
Offline győri
Inaktív
Hozzászólások: 139
Témák: 4
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2009.08.11.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Részlet egy körzeti megbízott hétvégi jelentéséből...
  • Totálkár
  • UPC panaszlevél
  • Dakar
#443
2010-06-04. 00:08
Az asszonyka énekelve takarí­t, amikor a férj hirtelen mögé áll és a fülébe morogja:
- Mondhattad volna, hogy énekelsz! Már fél órája olajozom a kertkaput!

Az amerikai, a francia, a magyar és a cigány állnak az Eiffel-torony kilátóján.
Hirtelen az amerikai előkap egy köteg dollárt és elkezdi ledobálni a mélybe, miközben ezt kiabálja:
- Nekünk ebből otthon rengeteg van!
Ezt látva a francia előkap néhány üveg pezsgőt, és elkezdi a mélybe önteni, miközben azt kiabálja:
- Nekünk ebből itthon rengeteg van!
Látva ezt, a cigány aggodalmas arccal fordul a magyar felé:
- Te, tesókám, eszedbe ne jusson valami hülyeség...


-Hova dugja a cigányasszony a pénzt a férje elől?-A szappan alá.


Pistike kérdezi a tanár nénit biológia órán:
- Tanár néni! Hogyan beszélgetnek a halak?
- Bolond vagy te Pistike, a halak nem tudnak beszélni! Honnan veszel ilyen badarságot?
- Hát onnan tanár néni, hogy tegnap késő éjjelig fent voltam a nagy meleg miatt, és olyan 11 óra körül hallottam az anyukámék szobájából, ahol az akvárium is van, hogy az egyik hal azt mondja a másiknak: "Ne harapdáld olyan erősen a farkamat, mert kirúgom az akvárium oldalát".Pistike kérdezi a tanár nénit biológia órán:
- Tanár néni! Hogyan beszélgetnek a halak?
- Bolond vagy te Pistike, a halak nem tudnak beszélni! Honnan veszel ilyen badarságot?
- Hát onnan tanár néni, hogy tegnap késő éjjelig fent voltam a nagy meleg miatt, és olyan 11 óra körül hallottam az anyukámék szobájából, ahol az akvárium is van, hogy az egyik hal azt mondja a másiknak: "Ne harapdáld olyan erősen a farkamat, mert kirúgom az akvárium oldalát".

- Az én vejem áldott jó ember! - dicsekszik az anyós a vendégeknek - Mindenhová elvisz...
A vő rezignáltan teszi hozzá:
- Ez igaz. De a mama mindenhonnan visszatalál.

Egy fiatal pár ül a padon. A fiú megszólal:
- Drágám! Minek neveznél, ha most lehúznám a bugyidat és elvenném a szüzességed?
- Varázslónak, szí­vem.

- Móricka, te nem tanultad meg a múltkor feladott imát! Igaz?
- I-i-igaz, plébános bácsi, de honnan tetszik tudni?
- Látom a szemedről! Nos, mit fogsz délután csinálni?
- Elmegyek a szemészetre...


- Hogyan horgászik a rendőr?
- ???
- Fog egy halat és addig veri, amí­g el nem árulja, hol vannak a többiek.


A futballista fiát megbuktatják harmadikban, de az mégis boldogan meséli apjának:
- Apa, képzeld, a szerződésemet a harmadik osztállyal egy évvel meghosszabí­tották...


Három cimbora beszélget a kocsmában:
- Képzeljétek, szerintem a feleségem megcsal egy villanyszerelővel!
- Ugyan már, miből gondolod?
- A múltkor az ágy alatt találtam egy csí­pőfogót.
Mondja a másik:
- Az semmi, az én feleségem egy rendőrrel csal meg, mert egy gumibotot találtam az ágy alatt.
Erre a harmadik:
- Tudjátok, nekem az a gyanúm, hogy a feleségemnek viszonya van egy lóval.
- Na, ne viccelj már! Miből gondolod?
- A múltkor egy zsokét találtam az ágy alatt...


- Hogy hal meg a vegetáriánus?
- ???
- Fűbe harap.


- Mi a cigány rémálma?
- ???
- Munkabalesetben meghalni.

- Mi az, amikor a szőke nő átfesti a haját?
-???
- Mesterséges intelligencia.


- Mit kell dobni egy folyóban fuldokló ügyvédnek?
- Az üzlettársát.

- Mi az abszolút nehéz?
- ???
- Egy decemberben született gyereknek bemagyarázni, hogy őt is a gólya hozta!

- Mi az abszolút nehéz?
- ???
- Egy decemberben született gyereknek bemagyarázni, hogy őt is a gólya hozta!


- Tudod mi a kölönbség a bengáli tigris és az anyós között?
- ???
- A bengáli tigris megszelí­dí­thető...


A tévés vetélkedőn egy nő már a főnyereménynél tart, ám elfogy a műsoridő, í­gy másnap vissza kell térnie az utolsó kérdés miatt.
Miközben hazafelé autóznak, egész úton panaszkodik a férjének:
- Pedig most olyan jó formában voltam! Olyan izgatott vagyok, hogy holnap biztos elrontom majd a választ!
Mikor hazaérnek, a férj szó nélkül eltűnik, majd három óra múlva vigyorogva kerül elő:
- Nézd csak, nem volt olcsó, de sikerült megszereznem a holnapi kérdést. í­í‚gy hangzik: "Melyik egy férfi három legfontosabb testrésze?" És a válasz rá: "Az agy, a szí­v és a pénisz."
Az asszony megörül, lefekszenek aludni.
Éjfél körül a férj felrázza a feleségét:
- Na, melyik egy férfi három legfontosabb testrésze?
- Az agy... a szí­v... és a pénisz - motyogja az asszony félálomban.
Ugyanezt megismétlik hajnal egykor és háromkor is.
A vetélkedőn aztán a műsorvezető felteszi a döntő kérdést:
- Nos, a kérdés í­gy hangzik: "Melyik egy férfi három legfontosabb testrésze?"
- őööö, az agy - hebegi a nő izgatottan.
- í­??gy van! - kiáltja a műsorvezető.
- Izé.... a szí­v.
- Bravó! És a harmadik?
- őööö... áááá... mi is volt? Pedig a férjem az éjszaka a fejembe verte, most is itt van a nyelvemen...


- Te Jenő, hallottad, hogy a Tibi kórházban van?
- Ne mondd, hiszen tegnap láttam egy szőke bombázóval!
- Éppen ezért! A felesége is látta...



Egy nő panaszkodik a golfpálya igazgatójának, mert megcsí­pte egy darázs.
- Hol? - kérdi az igazgató.
- Az 1-es és a 2-es lyuk között.
- Ne golfozzon akkora terpeszben - válaszolja az igazgató.



A szülészeten az egyik apuka hosszasan fényképezi az újszülött fiát. Megkérdezi az egyik ápolónő:
- Ez az első gyermeke?
- Nem, ez az első fényképezőm.



Egy férfi és egy nő állnak egymás mellett egy koktélparty-n. A nő ránéz a férfira, és megjegyzi:
- Tudja, őn nagyon hasonlí­t a harmadik férjemre.
- Tényleg? Hányszor volt már férjnél?
- Kétszer.



Jean, hányat ütött az óra?
- Egyet, uram.
- Biztos ez, Jean?
- Igen uram, mert kétszer is ütötte.



- Hogy kezdődik a csernobili samponreklám?
- ???
- Anna egyik fejét ezzel a samponnal mostuk, a másikat...


Megy egy székely az utcán, kutyát lóbálva a pórázon!
Ezt meglátja egy székely bácsi, és rákérdez:
- Hé te meg miért lóbálod azt a kutyát a fejed fölött?
- őrömet szerzek neki!
- Ennek ez örül?
- Ennek még nem, de majd ha leteszem a földre...


Egy autós elüt egy rendkí­vül kövér gyalogost. A helyszí­nre érkező rendőr megkérdezi:
- Miért nem kerülte ki?
- Nem volt annyi benzin a tankban.



Utolsó mondatok:
- Jajj, de aranyos ez a vaddisznó!
- Lehetetlen, hogy ez a drót a fázis...
- Dobd már ide légyszí­ves a fejszét...
- Kamikaze oktatáson: - Figyeljetek, mert csak egyszer mutatom meg!
- Hé emberek! Valaki elhagyta a kézigránátját!
- Nem úgy van az Sztálin elvtárs!
- A kezemben tartott növényevő lábatlan gyí­kot csak a szakemberek tudják megkülönböztetni a hasonló kinézetű szakállas viperától...

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Viccek - írta: Guest - 2007-05-06. 21:38
RE: Viccek - írta: Guest - 2007-05-07. 08:00
RE: Viccek - írta: Biggie - 2007-05-09. 18:39
RE: Viccek - írta: Crunker - 2007-05-09. 19:37
RE: Viccek - írta: Biggie - 2007-05-25. 09:44
RE: Viccek - írta: Guest - 2007-05-25. 11:59
RE: Viccek - írta: Guest - 2007-05-25. 15:27
RE: Viccek - írta: Biggie - 2007-05-25. 16:34
RE: Viccek - írta: Biggie - 2007-05-28. 16:08
RE: Viccek - írta: Guest - 2007-07-14. 11:05
RE: Viccek - írta: Guest - 2007-07-14. 11:06
RE: Viccek - írta: Zozi - 2007-07-31. 21:51
RE: Viccek - írta: Guest - 2007-08-02. 20:43
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-11-27. 13:34
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2007-11-29. 16:11
RE: Viccek - írta: Biggie - 2007-11-29. 17:28
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-11-30. 13:33
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2007-11-30. 18:11
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 11:25
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 11:26
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 14:27
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2007-12-02. 14:40
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2007-12-02. 14:41
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 14:45
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2007-12-02. 18:53
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 18:56
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 18:57
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 18:59
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 19:20
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2007-12-02. 19:27
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-02. 20:19
RE: Viccek - írta: Dada - 2007-12-03. 00:38
RE: Viccek - írta: Biggie - 2007-12-06. 15:17
RE: Viccek - írta: Biggie - 2007-12-11. 12:24
RE: Viccek - írta: wicked - 2007-12-30. 12:01
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2007-12-30. 15:33
RE: Viccek - írta: wicked - 2007-12-31. 01:15
RE: Viccek - írta: Vadoc - 2008-01-11. 06:36
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-11. 10:37
RE: Viccek - írta: Rezukii - 2008-01-11. 23:00
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-13. 00:28
RE: Viccek - írta: Dada - 2008-01-13. 00:34
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-13. 13:26
RE: Viccek - írta: A1721 - 2008-01-13. 14:02
RE: Viccek - írta: A1721 - 2008-01-13. 14:07
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-14. 01:00
RE: Viccek - írta: A1721 - 2008-01-14. 17:19
RE: Viccek - írta: Szaki10 - 2008-01-14. 17:26
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-14. 20:37
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-14. 23:25
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-15. 20:23
RE: Viccek - írta: Rezukii - 2008-01-15. 20:29
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-15. 20:43
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-16. 18:54
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-16. 22:07
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-17. 12:36
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-17. 14:31
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-01-17. 14:54
RE: Viccek - írta: Rezukii - 2008-01-17. 15:57
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-17. 19:30
RE: Viccek - írta: Rezukii - 2008-01-17. 19:49
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-17. 21:50
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-17. 21:52
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-18. 20:33
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-19. 14:42
RE: Viccek - írta: Rezukii - 2008-01-21. 00:30
RE: Viccek - írta: retek123 - 2008-01-22. 01:45
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-24. 17:40
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-24. 20:27
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-26. 20:47
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-26. 22:00
RE: Viccek - írta: /George/ - 2008-01-26. 22:22
RE: Viccek - írta: Dada - 2008-01-26. 23:45
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-27. 00:22
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-01-27. 01:53
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-27. 13:05
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-27. 15:38
RE: Viccek - írta: Guest - 2008-01-27. 18:36
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-27. 23:03
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-28. 15:47
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-28. 23:14
RE: Viccek - írta: aranyos - 2008-01-30. 12:21
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-30. 23:17
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-31. 17:25
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-31. 20:09
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-01-31. 22:18
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-02. 23:12
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-02-03. 11:44
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-03. 22:46
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-03. 22:58
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-04. 20:27
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-02-06. 23:23
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-02-06. 23:26
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-02-06. 23:31
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-07. 18:27
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-08. 13:59
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-02-08. 19:19
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-02-08. 20:25
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-09. 12:48
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-10. 12:31
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-02-10. 21:36
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-10. 21:39
RE: Viccek - írta: aranyos - 2008-02-12. 12:16
RE: Viccek - írta: Biggie - 2008-02-14. 19:28
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-02-16. 20:51
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-18. 22:28
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-02-19. 00:41
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-22. 16:53
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-02-23. 00:36
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-26. 17:31
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-02-26. 20:26
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-03-02. 00:46
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-03-02. 21:43
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-03-03. 18:21
RE: Viccek - írta: aranyos - 2008-03-04. 18:43
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-03-04. 21:04
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-03-04. 22:51
RE: Viccek - írta: Zozi - 2008-03-04. 23:17
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-03-05. 20:56
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-03-12. 21:05
RE: Viccek - írta: Rocky - 2008-03-13. 19:37
RE: Viccek - írta: szehr - 2008-03-14. 09:53
RE: Viccek - írta: JoeJoeJoe - 2008-03-14. 22:45
RE: Viccek - írta: Biggie - 2008-03-24. 21:20
RE: Viccek - írta: deepblue - 2008-04-01. 16:32
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-04-01. 17:54
RE: Viccek - írta: aranyos - 2008-04-04. 08:40
RE: Viccek - írta: Biggie - 2008-04-04. 17:08
RE: Viccek - írta: Kovger - 2008-04-05. 12:53
RE: Viccek - írta: Kovger - 2008-04-05. 12:55
RE: Viccek - írta: Kovger - 2008-04-05. 12:56
RE: Viccek - írta: Kovger - 2008-04-05. 13:05
RE: Viccek - írta: Kovger - 2008-04-05. 13:06
RE: Viccek - írta: Kovger - 2008-04-05. 13:06
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-04-05. 14:37
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-04-05. 22:15
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-04-05. 23:32
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-04-08. 16:20
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-04-08. 19:46
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-04-13. 09:42
RE: Viccek - írta: Guest - 2008-04-13. 10:23
RE: Viccek - írta: Guest - 2008-04-13. 10:26
RE: Viccek - írta: realpat - 2008-04-13. 16:30
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-04-14. 21:01
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-04-27. 19:57
RE: Viccek - írta: kozmi91 - 2008-05-04. 12:28
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-05-06. 13:56
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-05-06. 13:57
RE: Viccek - írta: djpety - 2008-05-06. 14:06
RE: Viccek - írta: djpety - 2008-05-06. 14:08
RE: Viccek - írta: djpety - 2008-05-06. 14:09
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-05-06. 20:49
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-05-11. 11:57
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-05-11. 13:20
RE: Viccek - írta: kozmi91 - 2008-05-17. 13:02
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-05-18. 10:56
RE: Viccek - írta: kozmi91 - 2008-05-24. 23:39
RE: Viccek - írta: Guest - 2008-05-25. 09:06
RE: Viccek - írta: Guest - 2008-05-25. 09:07
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-05-25. 09:33
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-05-25. 11:31
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-05-25. 11:32
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-05-25. 11:36
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-05-25. 11:44
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-05-25. 12:03
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2008-06-09. 20:49
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-07-15. 21:14
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-07-30. 21:59
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-08-12. 20:55
RE: Viccek - írta: Ratos - 2008-08-16. 07:36
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-08-16. 13:02
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-08-27. 20:31
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-08-28. 21:50
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-08-30. 15:31
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-09-02. 21:40
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-09-04. 20:52
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-09-14. 13:02
RE: Viccek - írta: Malik - 2008-09-15. 15:35
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-09-15. 21:05
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-03. 16:45
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-03. 16:46
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-03. 16:47
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-03. 16:48
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-03. 16:49
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-10-03. 21:51
RE: Viccek - írta: kozmi91 - 2008-10-05. 11:34
RE: Viccek - írta: Flóri Bá - 2008-10-05. 11:46
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-06. 20:47
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-06. 20:51
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-10-06. 21:27
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-07. 19:26
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-12. 22:22
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-12. 22:27
RE: Viccek - írta: wicked - 2008-10-13. 21:23
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-14. 19:52
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-14. 19:54
RE: Viccek - írta: norma - 2008-10-16. 21:46
RE: Viccek - írta: Verocs - 2008-12-11. 21:14
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2008-12-11. 23:11
RE: Viccek - írta: KeNTaGoN - 2008-12-18. 18:48
RE: Viccek - írta: aty063 - 2008-12-28. 23:15
RE: Viccek - írta: korozspeter - 2008-12-31. 06:32
RE: Viccek - írta: korozspeter - 2008-12-31. 06:39
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-01-01. 14:15
RE: Viccek - írta: vica0430 - 2009-01-12. 14:07
RE: Viccek - írta: vica0430 - 2009-01-12. 14:10
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2009-01-15. 23:54
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-01-19. 21:49
RE: Viccek - írta: CharlieBrown - 2009-01-19. 22:05
RE: Viccek - írta: sikula - 2009-01-24. 15:01
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-01-24. 16:03
RE: Viccek - írta: sikula - 2009-01-24. 19:43
RE: Viccek - írta: sikula - 2009-01-25. 11:21
RE: Viccek - írta: sikula - 2009-01-26. 15:50
RE: Viccek - írta: KeNTaGoN - 2009-02-18. 21:48
RE: Viccek - írta: Suny - 2009-03-09. 17:01
RE: Viccek - írta: KeNTaGoN - 2009-03-15. 02:39
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-03-15. 09:57
RE: Viccek - írta: Atti - 2009-03-20. 10:09
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2009-03-20. 23:56
RE: Viccek - írta: KeNTaGoN - 2009-03-24. 03:22
RE: Viccek - írta: Orpheus - 2009-03-26. 20:27
RE: Viccek - írta: Franco - 2009-03-30. 17:37
RE: Viccek - írta: Atti - 2009-04-02. 18:10
RE: Viccek - írta: Atti - 2009-04-02. 18:11
RE: Viccek - írta: BaLiG - 2009-04-07. 10:50
RE: Viccek - írta: Gagyika - 2009-04-07. 21:44
RE: Viccek - írta: Rocky - 2009-04-08. 14:59
RE: Viccek - írta: KeNTaGoN - 2009-04-18. 01:32
RE: Viccek - írta: KeNTaGoN - 2009-04-26. 01:57
RE: Viccek - írta: KeNTaGoN - 2009-05-08. 23:45
RE: Viccek - írta: Orpheus - 2009-05-15. 09:22
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 20:13
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 20:14
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 20:16
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 20:18
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 20:32
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 20:38
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 20:41
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 21:56
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 21:57
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:00
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:01
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:01
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:02
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:03
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:04
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:04
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:05
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:05
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:06
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:07
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:07
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:08
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:08
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:10
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:11
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:13
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:14
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:14
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:15
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:16
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:17
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:18
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:19
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:19
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:21
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:21
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:22
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:23
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:23
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:24
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:28
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:29
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:30
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:30
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:31
RE: Viccek - írta: Dorcika - 2009-05-19. 22:33
RE: Viccek - írta: Orpheus - 2009-05-22. 14:54
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-05-23. 17:31
RE: Viccek - írta: Rocky - 2009-05-28. 05:41
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-06-01. 10:31
RE: Viccek - írta: invalides - 2009-06-01. 13:04
RE: Viccek - írta: Orpheus - 2009-06-03. 11:13
RE: Viccek - írta: PUNKANDROLL - 2009-06-06. 15:36
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-06-07. 22:30
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-06-09. 19:10
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-06-12. 23:38
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-06-28. 09:54
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-07-02. 23:11
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-07-12. 10:36
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-07-14. 20:08
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-07-19. 22:52
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-07-24. 22:10
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-07-30. 21:12
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-08-06. 20:37
RE: Viccek - írta: wicked - 2009-08-13. 20:29
RE: Viccek - írta: szegaj - 2009-10-21. 07:33
RE: Viccek - írta: szegaj - 2009-10-22. 07:23
RE: Viccek - írta: szegaj - 2009-10-27. 06:45
RE: Viccek - írta: Franco - 2009-11-03. 13:47
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:06
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:07
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:14
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:14
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:15
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:15
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:16
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:16
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:19
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:20
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:20
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:20
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:21
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:21
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:22
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:22
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:22
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:24
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:25
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:25
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:25
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:26
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:27
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:27
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:28
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:29
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:30
RE: Viccek - írta: szentkerek - 2009-11-05. 12:47
RE: Viccek - írta: szegaj - 2009-11-11. 07:56
RE: Viccek - írta: győri - 2009-11-15. 07:56
RE: Viccek - írta: győri - 2009-12-06. 23:08
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 17:57
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 17:57
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 17:59
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:00
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:04
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:06
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:06
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:10
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:11
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:11
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:12
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:13
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-09. 18:15
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-09. 18:46
RE: Viccek - írta: kicsirobi - 2010-01-10. 19:53
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-11. 12:00
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-14. 22:28
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-15. 09:20
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-17. 20:38
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-20. 21:31
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-20. 21:33
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-20. 21:35
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-21. 09:04
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-22. 10:49
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-23. 21:53
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-23. 21:55
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-24. 13:34
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-25. 09:41
RE: Viccek - írta: győri - 2010-01-27. 23:17
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-28. 09:02
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-29. 08:42
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-01-30. 17:21
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-02-03. 22:27
RE: Viccek - írta: győri - 2010-02-14. 16:06
RE: Viccek - írta: győri - 2010-02-14. 16:08
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-02-14. 22:41
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-02-17. 10:14
RE: Viccek - írta: győri - 2010-02-19. 18:29
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-02-22. 11:01
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-03-08. 10:41
RE: Viccek - írta: Orpheus - 2010-03-10. 16:26
RE: Viccek - írta: rigojancsi - 2010-03-13. 12:36
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-03-15. 19:37
RE: Viccek - írta: Lajtos29 - 2010-03-26. 19:19
RE: Viccek - írta: győri - 2010-03-31. 22:56
RE: Viccek - írta: győri - 2010-03-31. 22:56
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-04-06. 13:57
RE: Viccek - írta: győri - 2010-04-17. 22:50
RE: Viccek - írta: győri - 2010-04-17. 22:55
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-04-29. 14:54
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-04-30. 10:11
RE: Viccek - írta: győri - 2010-05-02. 09:12
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:50
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:52
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:52
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:54
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:55
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:56
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:58
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 16:59
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:00
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:00
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:01
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:03
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:04
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:04
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:05
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:07
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-12. 17:07
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:06
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:06
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:08
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:11
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:12
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:13
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:13
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:14
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:15
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:16
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:18
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:21
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:22
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:23
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:27
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:29
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:30
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:30
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:31
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:32
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:33
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:33
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:34
RE: Viccek - írta: Matu18 - 2010-05-13. 00:35
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 10:52
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 10:57
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 10:59
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 11:06
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 11:09
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 11:21
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 11:22
RE: Viccek - írta: nokaem - 2010-05-15. 11:24
RE: Viccek - írta: z78 - 2010-05-16. 09:02
RE: Viccek - írta: z78 - 2010-05-16. 09:04
RE: Viccek - írta: z78 - 2010-05-16. 09:04
RE: Viccek - írta: z78 - 2010-05-16. 09:07
RE: Viccek - írta: z78 - 2010-05-16. 09:09
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-05-25. 12:10
RE: Viccek - írta: győri - 2010-05-26. 20:29
RE: Viccek - írta: győri - 2010-05-26. 20:31
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-05-29. 20:44
RE: Viccek - írta: győri - 2010-06-04. 00:08
RE: Viccek - írta: győri - 2010-06-04. 23:07
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-06-06. 12:09
RE: Viccek - írta: győri - 2010-06-07. 09:16
RE: Viccek - írta: győri - 2010-06-11. 21:25
RE: Viccek - írta: zozzolika - 2010-06-14. 17:12
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-06-17. 08:46
RE: Viccek - írta: Mex - 2010-06-22. 14:23
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-06-24. 09:16
RE: Viccek - írta: győri - 2010-07-20. 20:09
RE: Viccek - írta: győri - 2010-07-20. 20:34
RE: Viccek - írta: repetro - 2010-08-11. 11:45
RE: Viccek - írta: zotyko69 - 2010-08-16. 10:36
RE: Viccek - írta: panther - 2010-08-22. 18:43
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2010-10-07. 22:37
RE: Viccek - írta: wicked - 2010-11-05. 10:00
RE: Viccek - írta: hokifli - 2010-12-14. 06:51
RE: Viccek - írta: nakerbundas - 2010-12-16. 10:24
RE: Viccek - írta: wicked - 2011-01-22. 23:50
RE: Viccek - írta: wicked - 2011-01-26. 14:37
RE: Viccek - írta: vzajcev - 2011-06-06. 09:33
RE: Viccek - írta: Walaki01 - 2011-07-30. 20:52
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2012-06-27. 09:47
RE: Viccek - írta: Viccelek - 2012-12-19. 12:15
RE: Viccek - írta: koppany82 - 2014-10-12. 22:37
RE: Viccek - írta: koppany82 - 2014-10-31. 14:02
RE: Viccek - írta: koppany82 - 2015-07-08. 13:09
RE: Viccek - írta: barbi1 - 2015-09-28. 09:51
RE: Viccek - írta: barbi1 - 2015-09-28. 09:51
RE: Viccek - írta: barbi1 - 2015-09-28. 09:58
RE: Viccek - írta: barbi1 - 2015-09-28. 09:59
RE: Viccek - írta: wicked - 2016-05-29. 14:58

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend