2020-12-19. 17:58
Annak is van, akinek nincs - legalábbis a szállópor, co2 és egyéb "kincsek" szempontjából, amiből mindenkinek jut, aki él.
De ez egy másik történet,
elnézést a zavarásért.
Most nagyon "off" voltam, azt hiszem.
De ez egy másik történet,
elnézést a zavarásért.
Most nagyon "off" voltam, azt hiszem.
Kedves letöltő, tiszteld meg a feltöltő munkáját azzal, hogy nem fikázod. Ha kell vidd, ha nem tetszik, hagyd békén.
A film (téma) - ha kicsi, ha nagy - bizony munka van vele, amíg letöltheted!
Megköszönni se muszáj, örülök, ha örömet szereztem.
Halott linket kérem PM-ben jelezni, azt megkapom. A témához való hozzászólásról nem jön értesítő.
A film (téma) - ha kicsi, ha nagy - bizony munka van vele, amíg letöltheted!
Megköszönni se muszáj, örülök, ha örömet szereztem.
Halott linket kérem PM-ben jelezni, azt megkapom. A témához való hozzászólásról nem jön értesítő.







