2012-01-09. 16:36
Szép jó napot mindenkinek.Ha vaki lenne szives elmagyarázni hogy hogyan kell egy DVD-nek az audio dolgait kiszedni a Média Info program segítségével.Előre is köszönöm. Üdv. Zebi
|
Media Info
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Media Info - írta: Zebi - 2012-01-09. 16:36
RE: Media Info - írta: scheri - 2012-01-12. 19:42
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |