2007-12-03. 22:46
(biggie @ 2007.12.03. 19:36)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Hát látom nem vagyunk tul nagy sebességgel ellátva.
Hát nem igazán. Nekem szerencsére jöv?re lesz egy 3/1-es netem, úgyhogy már a feltöltéssel sem lesz gondom





