2015-09-28. 21:58
Re:Rakott krumpli: kétszer s??tve a legjobb
Ilyet is csináltam már, és tényleg egyszerű elkészíteni.
Ilyet is csináltam már, és tényleg egyszerű elkészíteni.
|
Rakott krumpli: kétszer sütve a legjobb
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Rakott krumpli: kétszer sütve a legjobb - írta: szöszy - 2013-06-03. 19:51
RE: Rakott krumpli: kétszer sütve a legjobb - írta: buvesz - 2015-09-28. 21:58
|
| Hasonló témák... | |||||
| Téma: | Szerző | Válaszok: | Megtekintések: | Utolsó üzenet | |
| Tökkel és burgonyával rakott tepsis hús | 0 | 3,285 |
2013-11-01. 19:31 Utolsó üzenet: szöszy |
||
| Kolbászos rakott tészta | 1 | 3,633 |
2010-12-27. 20:03 Utolsó üzenet: ferencsikek |
||
| Tejszínes tepsis krumpli | 0 | 3,735 |
2010-05-15. 12:06 Utolsó üzenet: z78 |
||
| Főtt-sült krumpli | 1 | 3,730 |
2008-01-17. 12:33 Utolsó üzenet: BaLiG |
||
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |