HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Letöltések Programok Igen, vagy nem

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Igen, vagy nem
Offline dryflame
Támogató
*****
Hozzászólások: 4
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.12.18.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Igen, vagy nem
#1
2013-11-13. 20:27
A kérdés arról szól, hogy miért legyen linux -is- a gépeden.
Töröltem a múlt részeit, aki akarta, rég elolvasta, köszönet Nekik.
Külön köszönet Orpheusnak, aki hozzászólt a mondanivalómhoz! Lásd alább...
Igaza van, mint nekem is, de ez nem akkora baj. A baj akkor lesz, ha az lesz!
Gondold át, mire használod a gépedet. Milyen op-rendszerrel, mire? Ha "céges", akkor rázós is lehet. Ha magán, akkor is lehet az...
Nekem mindkettőből akad. Sok szempont miatt döntöttem a kettős rendszer mellett, igaz, most az XP és a W 7 legális, de ezek CSAK egy gépre vannak hitelesí­tve, illetve engedélyezve.
Orpheus -is- leí­rta érthetően, miről van szó. Tessék gondolkodni. Amúgy én azt tartom, hogy többen okosabbak vagyunk! Ezt nem én találtam ki, de egyetértek a mondattal. Ismét tessék gondolkodni.
Ha úgy döntesz, kipróbálod, javasolom a linux közösségi oldalakat, mert mint szoktuk volt mondani: gugli a barátod.... de ha konkrétan kí­váncsi vagy, akad néhány link a segí­tséghez.
Ha kí­váncsi vagy, nyugodtan kommentelj... Smile
Ne sajnálj pár percet, ha kí­váncsi vagy. Szoktam mondani, a jó szó ingyért van..... Smile

Senkit sem akarok meggyőzni, sem rábeszélni, mindössze a saját véleményemet mondom el.
Játékban nem vagyok kompetens, az nálam a passziánszban kimerül. A két rendszer azért kell, mert van olyan program, amelyik csak az XP alatt megy, a többit Ubi alatt használom.
Amit Orpheus nem í­rt le, azért, mert ??킐 már tudja, a telepí­téssel, kipróbálással vigyázni! Aki nem gyakorlott a "szí­vásban",
könnyen felesleges munkát és bosszúságot okoz magának. Nyugodtan kérdezz, mielőtt nekiállsz, szerintem szí­vesen segí­tünk.
Érdekelne mások véleménye, akik használnak valamilyen linux verziót, mik a tapasztalataik, mi tetszik, mi nem benne. Az is érdekelne, csak egy, avagy kettős rendszer van a gépükön.
Tudom, hogy a szokás nagy úr, a megrögzöttség még nagyobb, de tán lesz értelme ennek a kérdéssornak...

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2013-11-13. 20:27
RE: Igen, vagy nem - írta: Orpheus - 2014-02-24. 21:59
RE: Igen, vagy nem - írta: stefl - 2014-05-09. 22:15
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2014-05-11. 10:14
RE: Igen, vagy nem - írta: bgabi87 - 2014-11-18. 21:25
RE: Igen, vagy nem - írta: salamon.xxl - 2016-01-31. 19:21
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2016-01-31. 20:12
RE: Igen, vagy nem - írta: salamon.xxl - 2016-01-31. 21:00
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2016-01-31. 21:21

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend