HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Letöltések Programok Igen, vagy nem

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Igen, vagy nem
Offline dryflame
Támogató
*****
Hozzászólások: 4
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.12.18.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Igen, vagy nem
#7
2016-01-31. 20:12
Kedves salamon.xxl!
Távolról sem akarlak kioktatni, sem taní­tani, de néhány dologra rájöttem az elmúlt évtizedek alatt: soha nem bí­zom meg egy 1! vinchesterben, sőt kettőben sem! Inkább három, vagy több. Ez sajna nem gyártófüggő, most is hever néhány tí­z darab nálam, amelyek katasztrofálisan sérültek, tehát nem működnek. Ez azt jelenti, hogy semmiféle együttműködésre nem képesek, nemhogy adat (program) tárolására, netán visszanyerésére. Olyannyira, hogy a rajtuk levő tárolt adatok elvesztek és kész. Lenne mód arra, hogy visszanyerjűk őket, kérdés, mennyit érnek meg nekünk. Példa erre, hogy profi szolgáltató nem volt képes az egyik honlapom anyagát reprodukálni. Van ilyen, sajnos....(Akkor még nem mentettem rendszeresen őket...)
Az, hogy egy op-rendszert tudj használni, az csak az első kérdés. A második az, hogy az elvégzett munkát hová, mire fogod menteni, legyen az levél, vagy családi képek, vagy bármi, ami Neked fontos. A saját tapasztalatom eddig az, hogy párhuzamosan, komolyan szelektálva mentem a fontos, vagy annak vélt dolgaimat 2, 3 vinchesterre + cd, vagy dvd-re.... meglátjuk, az idő mit hoz.....Erre egyetlen példám van: unokám a hét végén lesz 2 éves, eddig nagyon sok képet készí­tettünk róla, nem szeretném, ha elvesznének. Ugyanezt tapasztaltam sok ügyfelemnél, ők is a dokumentumaikat és a képeiket menttették ki velem. Nyugodtan gondold át a helyzetet, és külön köszönöm Neked, hogy í­rtál ebben a témában,
üdvözlettel: dryflame.

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2013-11-13. 20:27
RE: Igen, vagy nem - írta: Orpheus - 2014-02-24. 21:59
RE: Igen, vagy nem - írta: stefl - 2014-05-09. 22:15
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2014-05-11. 10:14
RE: Igen, vagy nem - írta: bgabi87 - 2014-11-18. 21:25
RE: Igen, vagy nem - írta: salamon.xxl - 2016-01-31. 19:21
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2016-01-31. 20:12
RE: Igen, vagy nem - írta: salamon.xxl - 2016-01-31. 21:00
RE: Igen, vagy nem - írta: dryflame - 2016-01-31. 21:21

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend