2009-10-31. 09:14
Meeetya ! Tudom, hogy a sebesség fontos, de itt Pesten is van mikor nagyon lassú. Nagyon sok oldalon lekorlátozzák a sebességet,sajnos. Az a lényeg, hogy van neted.
|
Kinek milyen sebességű nete van?
|
| Hasonló témák... | |||||
| Téma: | Szerző | Válaszok: | Megtekintések: | Utolsó üzenet | |
| Milyen filmet néztél Mostanában? | 118 | 30,632 |
2017-09-26. 09:19 Utolsó üzenet: Orpheus |
||
| Milyen kutyád van, és a kutyatartással kapcsolatos kérdések, válaszok. | 11 | 2,883 |
2015-09-29. 09:01 Utolsó üzenet: sarimama |
||
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |