2022-02-06. 18:42
Igen, mert használható szinkron (magyar) nem letölthető.....A meglévő video alaphoz nem lehet más forrásból összefűzni.
[FONT=Microsoft\ Sans\ Serif]Kedves fórumozók, ha a feltöltéseimmel kapcsolatban gond lenne,
kérlek jelezzétek - nem ezen az oldalon, hanem privát üzenetben(PÜ)!
[/FONT][FONT=Microsoft\ Sans\ Serif]Köszönöm[/FONT]
moSERUSso
kérlek jelezzétek - nem ezen az oldalon, hanem privát üzenetben(PÜ)!
[/FONT][FONT=Microsoft\ Sans\ Serif]Köszönöm[/FONT]
moSERUSso






