2015-09-30. 03:07
u.i.: A kérdezővel együtt én is várom a tőlem profibbak, válaszait praktikáit. + a kritikákat, ha hülyeségeket írtam vna :derisive:
|
Gyakran lefagy a gépem
|
| Üzenetek ebben a témában |
|
RE: Gyakran lefagy a gépem - írta: Stesza - 2015-09-29. 18:09
RE: Gyakran lefagy a gépem - írta: silas24 - 2015-09-30. 02:52
RE: Gyakran lefagy a gépem - írta: silas24 - 2015-09-30. 03:00
RE: Gyakran lefagy a gépem - írta: silas24 - 2015-09-30. 03:05
RE: Gyakran lefagy a gépem - írta: silas24 - 2015-09-30. 03:07
RE: Gyakran lefagy a gépem - írta: BlackForce - 2015-10-01. 19:52
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |