2007-12-23. 01:16
(Dada @ 2007.12.22. 23:52)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Hát ennyiért meg nem vennék kocsit
Megteszi neked egy 2ütemü Trabi is 20ezerért...





