2007-12-30. 15:03
(biggie @ 2007.12.30. 12:44)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Akkor nekem kéne 1-2 G-unot cucc, ha szórod.
Szórom de nem neked






