HHWForum.hu
Filmek
TV Sorozatok Feliratos filmek Szinkronos filmek HD és Blu-ray Karácsony Online nézhető filmek Film kollekciók Mobilos filmek Rajzfilmek Dokumentum filmek Horror filmek Magyar filmek DVD ISO HUN DVD ISO ENG DVD-Rip ENG 3D filmek Zenés filmek
Zenék
Zenei Kérések Videóklippek, koncertfelvételek OST Single
Játékok
Játék Kérések
XXX
XXX Játékok XXX Magyar XXX Sorozatok, Gyűjtemények XXX Képek XXX Magazinok, képregények XXX Videók és Rövid filmek
Mobil
Mobilos filmek Mobilos programok Androidos játékok Mobil Háttérképek Csengőhangok
Programok
Windows Op. ISO ENG Windows Op. ISO HUN Microsoft Office MacOS Program Kérések
Háttérképek
Templates Háttérképek Témák
E-könyvek
E-könyv Kérések Külföldi könyvek Hangoskönyvek Külföldi magazinok Gyerek hangoskönyvek Gyerekdalok
Mai Friss
Foci VB Tippjáték
  Elfelejtett jelszó   Regisztráció
Keresés
Bezárás
HHWForum.hu Off Topic Dumaláda Legális vagy illegális

  • 0 szavazat - átlag 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rétegzési módok
Legális vagy illegális
Offline wtek
Inaktív
Hozzászólások: 41
Témák: 1
Köszönetek kapott: 0 0 hozzászólásban
Köszönetek adott: 0
Csatlakozott: 2010.09.04.
Hírnév: 0
Utolsó témái
  • Kedvenc zenekar,előadó
#59
2010-09-05. 20:46
Hát szerintem sokan még akkor se vennék meg a játékokat ha fizetésük megengedné(a progikat talán igen) mert a magyar ember nem annyira szeret ilyen megfoghatatlan virtuális dolgokat venni(én se) pl. egy film(egy nagyobb karc és máris veheted meg újra) egy Xpnél megint más ott igazából nem csak a progit hanem a cd kulcsot vagyis a használathoz való jogot veszed meg ilyenkor ha ezt megveszed és a cd bármi miatt eltűnne vagy elromlana biztos nem venném meg újra 20-30 ezer forintért hiszem már vettem jogot a használatához. A Photoshoppot meg látszik hogy nagy vállalatoknak fejlesztették ki és semmilyen alternatí­vát nem kí­nálnak az egyedi felhasználóknak.

De akár tudok most ennek pont ellentétet mondani Trainz nevű vasúti szimulátor sorozat. Ami úgy harcol a warrezolás ellen hogy hogy létrehozott egy letöltő bázist amiben rejlik a játék másik vonzása hogy 3ds tervező programokkal lehet bármien tárgyat gyártani hozzá otthon és ezt ott lehet letölteni ezen a letöltőbázison. És szerintem valami hasonló dolog lenne a járható út általában meg hogy figyelembe venni ár általános fizetés arányt. Mert például a GTA sorozat is jó csak azért hogy 1-1,5 hónap alatt kijátsszam nem adok 10-15 ezer forintot.

Bocsi a hosszú hsz.ért azért remélem elolvassátok és elgondolkodtok rajta

  •
Válasz


Üzenetek ebben a témában
RE: Legális vagy illegális - írta: crancker - 2007-05-10. 16:32
RE: Legális vagy illegális - írta: Crunker - 2007-05-10. 16:36
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-05-10. 17:42
RE: Legális vagy illegális - írta: crancker - 2007-05-10. 20:03
RE: Legális vagy illegális - írta: kiscipo00 - 2007-05-10. 21:38
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-05-10. 22:19
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-05-11. 03:01
RE: Legális vagy illegális - írta: crancker - 2007-05-11. 05:35
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-05-11. 09:36
RE: Legális vagy illegális - írta: aranyos - 2007-05-11. 12:40
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-05-11. 14:03
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-07-07. 13:41
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-07-17. 21:49
RE: Legális vagy illegális - írta: Zozi - 2007-07-17. 21:59
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-07-18. 09:07
RE: Legális vagy illegális - írta: Mythbuster - 2007-07-18. 10:30
RE: Legális vagy illegális - írta: Zozi - 2007-07-18. 10:35
RE: Legális vagy illegális - írta: Mythbuster - 2007-07-18. 10:37
RE: Legális vagy illegális - írta: Zozi - 2007-07-18. 10:43
RE: Legális vagy illegális - írta: Mythbuster - 2007-07-18. 10:53
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2007-12-30. 23:54
RE: Legális vagy illegális - írta: Flóri Bá - 2007-12-31. 00:06
RE: Legális vagy illegális - írta: Szaki10 - 2007-12-31. 10:58
RE: Legális vagy illegális - írta: Flóri Bá - 2007-12-31. 13:41
RE: Legális vagy illegális - írta: szotyolla - 2008-01-01. 01:53
RE: Legális vagy illegális - írta: Dada - 2008-01-01. 02:30
RE: Legális vagy illegális - írta: BaLiG - 2008-01-21. 21:35
RE: Legális vagy illegális - írta: Rezukii - 2008-01-21. 22:04
RE: Legális vagy illegális - írta: retek123 - 2008-01-22. 02:32
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2008-01-24. 08:13
RE: Legális vagy illegális - írta: Dada - 2008-01-24. 09:42
RE: Legális vagy illegális - írta: retek123 - 2008-01-24. 13:48
RE: Legális vagy illegális - írta: BaLiG - 2008-01-31. 22:38
RE: Legális vagy illegális - írta: Rezukii - 2008-01-31. 22:45
RE: Legális vagy illegális - írta: BaLiG - 2008-01-31. 23:01
RE: Legális vagy illegális - írta: hary - 2008-04-02. 17:53
RE: Legális vagy illegális - írta: Dada - 2008-04-04. 18:34
RE: Legális vagy illegális - írta: BaLiG - 2008-04-07. 22:23
RE: Legális vagy illegális - írta: Fáraó - 2008-08-19. 14:31
RE: Legális vagy illegális - írta: dezsi031 - 2010-05-17. 20:04
RE: Legális vagy illegális - írta: Atteedark - 2010-07-05. 19:26
RE: Legális vagy illegális - írta: lekike - 2010-07-06. 09:33
RE: Legális vagy illegális - írta: counter4 - 2010-07-06. 10:26
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2010-07-07. 23:01
RE: Legális vagy illegális - írta: Altair - 2010-07-14. 23:45
RE: Legális vagy illegális - írta: bakkacsa - 2010-07-16. 20:05
RE: Legális vagy illegális - írta: pistabá77 - 2010-07-20. 17:22
RE: Legális vagy illegális - írta: hafenscher5 - 2010-07-21. 11:14
RE: Legális vagy illegális - írta: Guest - 2010-07-22. 20:46
RE: Legális vagy illegális - írta: hhwhuszar - 2010-07-29. 07:09
RE: Legális vagy illegális - írta: Orpheus - 2010-07-29. 07:59
RE: Legális vagy illegális - írta: joci76 - 2010-08-07. 13:19
RE: Legális vagy illegális - írta: wancza - 2010-08-08. 23:17
RE: Legális vagy illegális - írta: bali922 - 2010-08-09. 21:20
RE: Legális vagy illegális - írta: gyorgyzsolti - 2010-08-18. 15:44
RE: Legális vagy illegális - írta: gyorgyzsolti - 2010-08-18. 15:47
RE: Legális vagy illegális - írta: kattila1965 - 2010-08-24. 07:36
RE: Legális vagy illegális - írta: reichen - 2010-09-05. 02:01
RE: Legális vagy illegális - írta: wtek - 2010-09-05. 20:46
RE: Legális vagy illegális - írta: Omlás - 2010-09-07. 17:12
RE: Legális vagy illegális - írta: tomico - 2010-09-08. 10:34
RE: Legális vagy illegális - írta: kikkan - 2010-09-17. 21:22
RE: Legális vagy illegális - írta: boy444 - 2010-09-21. 00:00
RE: Legális vagy illegális - írta: Orbit - 2010-10-02. 16:21
RE: Legális vagy illegális - írta: laceesan - 2010-11-01. 20:32
RE: Legális vagy illegális - írta: namen70 - 2010-11-05. 22:14
RE: Legális vagy illegális - írta: hambell - 2010-12-16. 12:38
RE: Legális vagy illegális - írta: csupafül - 2011-02-07. 17:29
RE: Legális vagy illegális - írta: Mauro - 2013-11-21. 21:24

Hasonló témák...
Téma: Szerző Válaszok: Megtekintések: Utolsó üzenet
  [Szójáték] Igaz vagy hamis szöszy 30 8,894 2023-10-14. 00:12
Utolsó üzenet: Wiraag

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Jelenlevő felhasználók ebben a témában:
1 Vendég

  •  
  • Fel  
  •  Kapcsolat


Design © 2026 Orpheus
Motor: MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Lineáris
Rétegezett
Megtekintés nyomtatható verzióban
Feliratkozás a témára
Szavazás hozzáadása ehhez a témához
Send thread to a friend