2016-11-14. 02:12
Arra nem is gondoltál, hogy minden részt tévén nézhető méretre konvertáltam? Nézd meg mind a két helyen, milyen a képfelbontás.
HALOTT LINKET MŰSZAKI OKOK MIATT NEM TUDOK JAVÍTANI! TÖRÖLHETŐ!
|
Nem kell mindig kaviár - Es mu?? nicht immer Kaviar sein 1977
|
| Jelenlevő felhasználók ebben a témában: |
| 1 Vendég |