2007-05-11. 07:07
(kiscipo00 @ 2007.05.10. 18:20)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Kedvenc kajám a palóc és a brassói. Gyorskajákat nem szeretem, meg drága. De inkább pizza mellett voksolok (maffiózó, magyaros)wáá a brassói imádom





