2007-07-08. 23:13
(kiscipo00 @ 2007.07.08. 21:21)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:felénk nem. Felénk. Disznóhús, kikloffolva, liszbe beforgatva, megsütve, miután megsült tört fokhagyma, piros paprika és kis bors, majd egy kiskanál olajjal meglocsolva tálalva
ehhh:
Nálunk ez a hmmm... Cigánypecsenye






