2007-12-02. 14:04
(Dada @ 2007.12.02. 09:40)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Most nekiállok a rggeli szolgálat utáni regenerálo étkezésne Sajtos rántotthus krumplipüré rizs franciasaláta
ez volt tegnap a kaja fasírozottal meg sörrel





