2008-02-16. 18:59
(Dada @ 2008.02.16. 15:32)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:Akkor ezt figyuzátok Tejbedara deakkor is szeretem persze csak néha van hozzá hangulatom vanamikor nem birnám megenni
Tejbedara??? Vagyis nem tejbegríz? Vagy bejbegríz by me 5 évesen






