2008-03-27. 19:08
(Biggie @ 2008.03.27. 17:57)
Kód:
http://index.php?act=fi.... [A teljes linkek csak bejelentkezett felhasználóknak láthatók]Idézet:A mekiben ettem a heti menüt, de nem volt valami nagy durranás.Mé'nem?Az enyém jó volt!!!
Bikkk-mekkk menü nagy kollla,nagy krumpLEE eperSHAKE.
Nyam-nyam.






